Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan hertürlü elektronik.

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

İşim gerekçesi ile, Ekim ayının sonuna kadar Brükseldeyim.
Bu sebeple dönerken(yada buradayken) istediğiniz bir elektronik varsa güvenli bir şekilde kargolayabilir ya da Ekim ayı sonunda getirebilirim. Fotoğraf makinesi ve aparatları, cep telefonları, mediaplayerlar vs bu tür şeyler burada daha uygun. İstediğiniz olduğu takdirde buradan ya da ö.mdan ulaşabilirsiniz.

Fiyat konusuna gelince, buradaki fiyatından %10 komisyon alıyorum. Fiyatını da size direk katolog vs(satın alınırsa fatura ile) ile gösteriyorum.

Şimdiden iyi alış-verişler ve teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Aynen öyle... Bizim ülkemizin salak bir uygulaması. Şu avrupada böyle bi uygulama hiçbi ülkede görmedim anasını.

O pasaport olayını da forumlarda vs ve telefoncular hallediyolar, zor bişey değil. Üç beş bişi atıyosun halloluyor.

Avrupada bizden baska hayvani 2. el telefon pazari olan ve imei kopyalama,sahtecilik olan baska bi ulke yok oyuzden öyle bi uygulama var. Uygulamanin olmasi, biseyler yapilmaya calisilmasi iyide, su haliyle o yaptirim iyimi dersen tartisilir.

3-5 bisey 50-100 lira arasinda degisiyo. Telefoncularda zart diye halledemiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Katılmamak elde değil. En azından rakam çok saçma... Senede 2 telefon felan olsa ok. Makul olabilir. Ama iki seneye bir telefon yani... Ha olay gene sahtecilik vs evet. Ama şu da bir gerçekki, internetten alış-veriş artık gün be gün büyüyor. Ben istediğim t-shirt ü ve ya diğer başka bir malı rahat rahat getirebilirken, neden sadece cep telefonu bu kadar strict? Çünkü bence bunda operatörlerin eli var...

Neyse konu dağılmasın. Yardımcı olabilceğim başka arkadaşlar varsa ulaşabilisiniz. Topic güncel.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi IME CHANGER diye bir program var , yani illa kayıta gerek yok. afganistandan gelirken almıştım ama armut telekominikasyon yüksek kurulu 1 ime kayıt ettiği için ikincisini kullanamıyordım. bnde ikincisine çöpe atılacak arızalı bir telefonun ime sini benim iphone a ait 2.ci ime ye kopyalattım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...