Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

artık bundan sonra benim için liseli geyiği bitmiştir

gecko

Öne çıkan mesajlar

cemss said:

niye kasıyonuz ki gecko çalış dikey geçiş yaparsın demek varken?

dikey geçiş dediğin şey öss den daha zor bir sınav.
sınav basit ama yerleşmenin zor olduğu bir sınav. önce tercih yapıp daha sonra sınava giriyorsun bildiğim kadarı ile ve bir bölüme alınabilecek max öğrenci sayısı benim gördüğüm 4.
onu yapmak yerine 2 yıllıkta okumaya devam edip tekrar öss ye girmeyi deneyebilir. yapan kişiler ve kazanan kişiler mevcut ülkemizde.
sonra tekrar dener dgs yi.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

ahaha gören de kendisi educated guess yapıyo pro fikirlerini paylaşıyo sancak.

git kod yaz sen
hep kod yaz

benim yazılım ile ilgili birşeyler öğrenmeye çalışmamdaki sebep, ufak tefek işleri başkalarına yaptırmak için dil dökmektense kendim halletmeyi seçmem.
başarılıda oluyo gibiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

hala fikirlerinin istanbul üniversitesinde veya yeditepede okuyan birinden fazla değeri yok ama.

hele kafan 4 kere yazılan bişeyi anlayacak kadar çalışmıyorsa hiç yok =((

1. si yazdığım şeylerin hiç birisi senin yorumlarınla alakalı değildi. yada ben yoğun tempo ile çalışmaktan bütün gün kafam durdu ve sanada bi kaç şey yazdım ama farkında değilim.
ama senin fikirlerine lafım yok.
sen sonuçta az çokta olsa birşeyler bilmen lazım özel üniversitede okuman beni ilgilendirmez. benimde imkanım olsa bende özel üniversiteye giderim eğitim açısından her zaman güzeldir. ama kalkıpta vanilleyi savunmak için sırf bana çatman hoş değil gerçekten.

neyse son lafımıda söyleyip daha fazla birşey yazmak istemiyorum.
günlük paticiğe bakma kotamın 5 kat üstüne çıkmışım farkında olmadan :)

özet:
türkiyede lise bitirin
türkiyede öss ye hazırlanın
türkiyede öss yi kazanıp 4 yıllık üniversiteye gidin
türkiyede üniversite bitirin
türkiyede üni bitirdikten sonra üniversite bitirmem sayesinde güzel bi işim oldu diyebilin
bu kriterlerden herhangi birine uygunsanız eğer gecko arkadaşımıza ufacıkta olsa fikir verme yetkisine sahipsiniz.
yok değilseni dediğim gibi bu kriterleri yerine getirmiş ve sanki trilyondolarlık bi şirkette ceo gibi insanlara akıl verip 2 yıllık beğenmemezlik saçma sadece
iyi geceler herkese.
gecko sanada hayatta başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

@ihavetwoproblem:
Hedefinden dis baski yüzünden vazgecen bi insanin yanlis yaptigini söylemek icin common sense(türkcesi neydi lan bunun) disinda bir vasif gerekmiyor.
onu gectim üniversite bitirmeden üniversiteye GİREN birine tavsiye veremiyosak sen nasi tanimadigin bi insan hakkinda atip tutuyorsun ibibik?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...