Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

E türkiye'de ynuyosun yani, ligin repütasyonunun artması lazım ilgilenmeleri için. O da zaman alır işte. Ha zaman içinde sen ne yaparsan yap Türkiye ligi asla gelişmiyorsa, ki benim çekincem oydu, o zaman oynamaya değmez. 2010'da Kayseri'yle 7 sezon oynadım ve çok keyifliydi. Öyle bir şey bunda lig gelişebildiğinden daha iyi olur gibime geliyordu ama Avrupa puanlarını toplamama ve giden takım sayısını arttırmama rağmen ligin repütasyonu düştü ilk sezon sonunda. Bu yüzden oynamıyorum Türkiye'de.

Gençler 6-7 sezon giden varsa söyleyebilir mi lig rep artıyo mu?
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye premiyer liginin normal repütasyonu 3 yıldızdı galiba. bende 2 sezon sonunda 3,5 yıldız olmuş durumda; ilk sezon avrupa liginde gruplardan çıkıp elenmiştim, geçen sezon şapmiyonlar liginde çeyrekte elendim. bu sezon başında lyon'dan vargas'ı aldım bu arada. repütasyon artıyor yani, gözünüz korkmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Senede 40 gol attıysa tabii ister o parayı. Ben senede 40 gol atsam 3 milyondan aşağı senelik istemem :)

2 sezonunda tekinde öyle attı. Bu sezon 2. devrenin yarısı filan. avrupadan elendik vs 16 golü filan mı ne var.

Beşiktaş'ın başında 200. maçımda feneri 3-0 yenmek büyük hazmış :D
Sosyal ağlarda paylaş

2011'deki maaş olayı son derece fantastik ve can sıkıcı olmuş. Patch'ten sonra da değişen bir şey yok, Galatasaray'a almayacağım adam Aston Villa'da kadroya giremezken 3.5 milyon pound istiyor yıllık. Şu anki ücreti 1.5 milyon. Saçmalık yani. Zorlaştırmaları lazımdı eyvallah da bu kadar zorlaştırmaları da saçma olmuş. Başka etkenlerle zorlaştırırsın, futbolcular gerçek hayatta bu kadar komik maaşlar istemiyorlar. En azından hepsi istemiyor, hadlerini biliyorlar çoğunlukla. Ayrıca piyasa gerçeği var imdi Türkiye'ye Carlos geliyo 4 milyon alıyor yıllık, bu tırt adam zaten kaliteli olan ligde daha fazla istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

BiTcH_oFBaT said:

32 yaşındaki forvetim boriello sözleşme yenilemek için 1.1m dolar istiyor yıllık. Şaka mı lan? oha yani...

sezon sonu gider, bende üzülürüm :(

yanlış yazmışım. aylık 1.1m dolar istiyor

hah şimdi saçma oldu evet :) Ben de yıllık 1.1de ne var diyodum bu hakkaten saçmaymış :)
Sosyal ağlarda paylaş

şuan kapadım oyunu,dahada oynayasım gelmiyor
atilla turan maç başına 8k euro,haftalıkta 60-70k euro istiyo
öle cok kalbur üstü bi performansta sergilemedi,21 yaşında napcak o kadar parayı
ona canım sıkkınken bide caner erkininin kontratı bitiyo,oda 110k euro haftalık,maç başınada 20k euro fln istiyo
bunlar bide benim pazarlıkla düşürdüğüm meblağlar

her oyuncu böyle,yanlışlıkla 7 ortalamayı geçerlerse averaj ratingde,anında ağlıyorlar yeni kontrat için,yeni kontrattada güncel sözleşmelerinin 10 katını istiyorlar,uyuz oldum.

ibo afelay var takımda,110.k lık önerimi kabul etmiyo kavga ediyo,sonmra gidio wolfsburgla 70k ya imzalıyo.

patch'i flnda yaptım 11.2.1 sanırım versyonu,ona rağmen cıldırıyorum.

transferler çok kolay ve çok mantıksız olmuş,sırf bu kavgalı oyuncuları indirme olayı dışında
christian,dos santos,selçuk,bilica,gökhan ünal fln hepsini 3-5 milyon euro arası fiyatlara satabildim avrupa kluplerine,daha önceki fmlerde bunlardan birini satabilsem büyük başarı olarak görürdüm.
son rantımda,fm10'da galatasarayla beşiktaş saçma sapan iyi transferler yapıup öyle terletirdi beni,şimdi daha saçma sapan ama kötü transferler yapıp meydanı bursaya gençlere kayseriye fln bırakıyorlar,gassaray 3 sezondur düşmemeye oynuyor bende,beşiktaş keza aynı,bursa iyi zaten trasnfere ihtiyacı yok sercan her maç ya gol ya asist,ona rağmen kimse almadıda kurtulamadım,bi yıl turgayla beraber 25er gol 25er asist yaptılar o yıl umutluydum artık reala fln gider diye ama hala bursada takılıyor hıyarlar uyuz oluyom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...