Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

Allah allaah, bende 11.1 patchi var, hiç öyle abes penaltılar falan olmadı. Kırk yılda bir penaltı oluyor, o da gol oluyo genelde bi kere Ufuk kurtardı penaltı bi kere de dışarı atıldı o kadar.

Rusya sürümüyle normal sürümü arasındaki fark falan mı acaba... Avrupa sürümü var bende.
Sosyal ağlarda paylaş

belli bir özellik kombinasyonuna sahip oyuncuları durdurmak mümkün değilmiş gibi gözüküyor. hadi ronaldoyu anlıyorum, arada sapıtıp anormal bindirmeler yapıyorda, bazı oyuncularda da bu sapıklığı gözlemlemek mümkün. misal, dinamo kiev'den eugene konoplyanka(potensiyeli nedir bilmiyorum ama geleceği var gibi gözüküyor, açık arayanlar es geçmesin) veya poacher oynarken harikalar yaratan baros(2-3 maçta bir orta sahadan top alıp, tek başına gol atıyor). adam gibi bir peç çıkarsa galatasarayla başlamayı düşünüyorum. şimdilik ingiltere blue squere'de, dover athletic'le zaman geçiriyorum. transferler mi kolaylaştı, yada ingiltere'de çok mu fazla boşta oyuncu var bilmiyorum ama çok kaliteli oyuncular alıp sağlam bir kadro kurabiliyorsunuz. yeni heyecanlar arayanlara tavsiye edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

benim yediğim gollerde hep aynı genelde. yandan giriyolar yerden orta gol.

boriello kendini buldu sonunda. haftalardır bobo'yu kenarda oturttum, necid'i oynattım 2010 dan sonra çoşar dedim ama tık yok adam da. bobo ilk 11'e geri döndü. sanogo bile kupa maçında şov yaptı. 3 gol 1 asist. necid de hala tık yok.

onun dışında ensar bayrak mı ensar bişey var, almanya'da bi takımda; normalde mr ama ben mc oynatıyorum. iyi iş yapıyor. bence kaçırılmamalı. jadson filan hikaye 34 yaşındaki guti daha iyi ondan resmen.

thiago neves'de vasat gibi. iyi bir amc lazım
Sosyal ağlarda paylaş

ülen beşiktaşlılar sene başında quaresma guti takımınıza gelince aylarca başımızın etini yediniz futbol bölümünde, en ufak eleştiri yapana ordu halinde saldırdınız, fm'de takımı kendiniz yönetirken burun kıvırıyosunuz yok yaşlı yok taktiğe uygun değil falan diye. az sopalık değilsiniz siz de ha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...