Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

bu oyunmu zor beşiktaşmı çok kötü çözemedim ya takımda kimse düzgün oynamıyor bir adam gibi q7 guti sivok dierleri leş ismail necip hayal kırıklığı çok ilginç olmuş beşiktaş 3.yüm şu an ligde ama :)
bu arada bende çok gerçekci oldu bi bjk bi bursa devam edior yola avrupada
bu arada co owned bir adam almaya çalıştım iki takım da kabul etti ama offer contract yazısı cıkmadı hade haırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

oyun erken diye yeniden açtım bana da verdi sdfsdfs oh be arkadaş
zapoyu portoya 3e sattım holosko fink tabata kiralık verdim 100% wage ilen, koray arslan, ceyhun gülselam ve mehmet eren aldım takıma. biraz istediim seviyede şimdi takım
dr olarak lichtsteiner kaçırdım ya ona üzüldüm bi....derken koray kırmızı gördü DASDS
Sosyal ağlarda paylaş

Araz said:

Arkadaşlar sürekli yeniliyorum.Gelen iteliyor giden iteliyor.Abondone oldum resmen.İnternet üzerinden buldugunuz olsun kendi yaptığınız olsun bir taktik önerin lütfen.

İnternette bulduğun taktikler senin takımında işe yaramayabilir. Bence takımına göre taktik kur. Ben şuan Newcastle ile oynuyorum orta sahası MC-DMC leri daha iyi olduğundan 4-3-3 oynuyorum mesela. AML ve AMR inside forward olarak oynatıyorum forvetimde target man iyi sonuçlar alıyorum. Genel olarak 4-3-3 ve 4-5-1 öneririm ama 2 çok iyi forvetin varsa 4-4-2 dene. Hangi takımdasın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...