Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inci sozluk patladi sonunda

Ben&Jerry's

Öne çıkan mesajlar

Vidar said:

Beseca said:

inci'deki bazı adamlar o kadar taşaklı ki afedersinde thtyi bırak onun barındıgı sunucu çiftliklerini kitler herifler ddos lamerlere hastı 1993 de kalmıştı fln

burda taşşaktan kasıt elindeki resource miktarı mı, yoksa bilgi düzeyi mi, yoksa her ikisi de mi?

ddos için ztaen bilgilye gerek yok.

yaşar usta çook iyiymiş bu arada :)))
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Vidar said:

Beseca said:

inci'deki bazı adamlar o kadar taşaklı ki afedersinde thtyi bırak onun barındıgı sunucu çiftliklerini kitler herifler ddos lamerlere hastı 1993 de kalmıştı fln

burda taşşaktan kasıt elindeki resource miktarı mı, yoksa bilgi düzeyi mi, yoksa her ikisi de mi?

ddos için ztaen bilgilye gerek yok.

yaşar usta çook iyiymiş bu arada :)))

karşı saldırının ddos olacağını nerden biliyorsun, kaldı ki ddos için bilgiye gerek yok demek de çok yüzeysel bi bakış açısı, neyse bura yeri değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

yav said:

http://iydsh.blogspot.com/

seviyeli bir açıklama, takdir ettim, engellemek desteklenir desteklenmez, orası ayrı bir tartışma konusu, ama şu açıklamada ülkücü reyce girmemişler en azından, seviyeli bir şekilde yaptıkları işi açıklamışlar, orası hoşuma gitti.

En gerzekce dusunceleri bile adam gibi yazdiklarinda duzgun bisey soylediler zannediyorsunuz ya, beni benden aliyorsunuz. Desteklenir desteklenmez nedir abi ?

Kaldi ki anyadan girmis konyadan cikmis. Ulkuculugun temellerinden ne ara medya programlarina geldin ? Sana ne ? Sen misin avukati ?

Oyle cok gizli sakli tipler degiller. Adam olan yapar sikayetini, pasa pasa bekler. Milletin ayagini kaydirmaya bahane arayan memlekettesin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Vidar said:

yav said:

http://iydsh.blogspot.com/

seviyeli bir açıklama, takdir ettim, engellemek desteklenir desteklenmez, orası ayrı bir tartışma konusu, ama şu açıklamada ülkücü reyce girmemişler en azından, seviyeli bir şekilde yaptıkları işi açıklamışlar, orası hoşuma gitti.

En gerzekce dusunceleri bile adam gibi yazdiklarinda duzgun bisey soylediler zannediyorsunuz ya, beni benden aliyorsunuz. Desteklenir desteklenmez nedir abi ?

Kaldi ki anyadan girmis konyadan cikmis. Ulkuculugun temellerinden ne ara medya programlarina geldin ? Sana ne ? Sen misin avukati ?

Oyle cok gizli sakli tipler degiller. Adam olan yapar sikayetini, pasa pasa bekler. Milletin ayagini kaydirmaya bahane arayan memlekettesin zaten.

bi işi illa tamamen yermek ya da tamamen övmek mi gerekir abi, kendin de demişsin, adam gibi yazmışlar, benim de tüm söylediğim bu zaten, ne diye rahatsız oldun anlamış değilim. ben söylenen şeyin içeriğiyle ilgili bir tek kelime yorum yaptım mı, nerden biliyorsun söylediklerinin düzgün şeyler olduğunu düşünüp düşünmediğimi, ben sadece üslup hakkında yorum yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...