Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quadriga Guild Başlığı - Haomarush

sQu

Öne çıkan mesajlar

sQu said:

Shine guildinin Haomarush'a migrate'inden sonra guildin büyük çoğunluğu ayrılarak Quadriga'yı kurdu. Yeni bir guild gibi görünsek de aslında uzun süredir birlikte oynayan insanlardan oluşmakta. Kuruluşumuzun 2. haftasından beri 11/12 Heroic ICC25 farmlamakta ve diger bosslarda progress yapmaktayız.

aferim
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Barbatos said:

bir siteden account satımlarından char satın alınmış legenderysi olan bir dk arkadaş bu arkadaş bu gearla saulfangde 10k dps le oynamıs adamın dps o geara göre inanılmaz low ve siz bu adamı guilde legendery var diyip bir heycanla kabul etmişiniz

Hiç bir başvuru sonuna kadar incelenmeden onaylanmıyor. Zaten başvurulr değerlendirirken gear seviyesini en son bakılan ve değerlendirilen şey guildimizde. Onun haricinde söylediğin arkadaş char satın almış falan değil, dediğin dps ile de uzaktan yakından alakası yok. WoWprogress den diger guildlere girip/çıkan insanları bi kontrol edip ondan sonra bu tip konularda mesaj atman daha sağlıklı olur. Kısacası adam alımımız çok kaliteli bir şekilde gerçekleşiyor, haksız/yersiz eleştiride bulunmasaydın güzel olurdu.

Barbatos said:
yüzden tr de 500 tane guild var içlerinden toplasan 4 tane guild cıkıyo umarım sizde bir gün bu guildler arasında yer alırsınız....

Sen bence bizim guild sitemizdeki applicationları okumayı bırak, guild sitesine bile girmemişsin. Biz zaten bu guildler arasına girmiş durumdayız.

Bknz bold-italic part külliyen yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

"Cataclysm için oyuncu alımlarımız başlamıştır"

Full icc25 heroic yada full yesil iteminiz olması neyi değiştiriyor ? Hangi guildin neyi nasıl yaptığını senden daha iyi biliyoruz, ve balonunu alıp gelmiş kimseden nasihat almama da gerek yok. Başvurusu her red edilen adam gelip buraya mesaj atacaksa vay halimize valla. Şu anda guildde en az 4 adet üzerinde gear olmayan oyuncumuz var. Sadece gearlı adam aldığımızı sanan arkadaşlar biraz daha araştırma yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok basit bi örnek vermek gerekirse her guildin başvurusunda sizden combat log, wtf klasörü ve ui screenshoti istenir.

Örnek olarak saurfangi alalim,
Logda kill time gözükür, yani combat 10dk mi sürmüş 5dk mi.
Logda sizin bir combat boyunca hangi skilli kaç kere kullandığınız, çektiginiz potlar, yediginiz dmglar, vurdugunuz targetlar herşey bellidir. Bunların hepsi geardan bağımsızdır. Raidinizin gear seviyesi düşüktür, combat uzun sürer ona göre değerlendiririz. Addlere vurmuşmusunuz, adden dmg almişmisiniz, bloodboil splash ettirmişmisiniz falan filan bakılacak bir sürü şey var. Bütün bunlar sizin oyunculuğunuz hakkında gerekli bilgiyi verir. Gidip bosslarda top3 dmg yapip overall da 15. olmanız bile bir eksidir, demek ki trashed slack ediyorsunuzdur.

WTF klasöründe sizin macrolarınız, key bindlariniz mevcuttur. Gidip 0 tuşuna MD koyan bir hunteri, yada F12 ye tricks koyan bi rogue kimse iyi oyuncu olarak görmez. Aynı şekilde macrolar sizin classınız hakkındaki bilgilerinizi gösterir. Mesela hunterlar silencing shoti diger shotlara implement eder ve her cooldownda otomatik atar, yada aynı şeyi DK tank arkadaşlar rune strike ile kullanır. Aynı şey bir çok class için geçerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığınızı trollemek olucak ama bir Hunter silencing shot'ı keybind ile atıyorsa nasıl bir problemi vardır?

Cevabı merak etmemin sebebi guild'inize başvurmayı düşünen bir oyuncuyum ve silence shot'ı keybind ile atardım ve olurda bunu gördüğünüzde hakkımda düşünceğiniz büyük problemin sebebini azıcık merak ettim. :)

Ayrıca progressinizde başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Silencing shot, rune strike gibi her cooldownda basilan skiller hep macrolar içine implement edilip kullanılır. Tabi ki interrupt için silencing shot a da ayri bi şekilde bind vermen gerekli sanirim benim verdiğim biraz kötü bi örnek olmuş. Her classın kendine ait önemli macroları vardır. Kısacası "ben macro kullanmayı sevmiyorum" mantığında olan arkadaşlara örnek vermek istedim
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Silencing shot, rune strike gibi her cooldownda basilan skiller hep macrolar içine implement edilip kullanılır. Tabi ki interrupt için silencing shot a da ayri bi şekilde bind vermen gerekli sanirim benim verdiğim biraz kötü bi örnek olmuş. Her classın kendine ait önemli macroları vardır. Kısacası "ben macro kullanmayı sevmiyorum" mantığında olan arkadaşlara örnek vermek istedim

Aslında tam olarak bunları duymak için sormuştum. Ama bence en iyisi silencing shot'ı direk ayrı bir bind dan atmak.CD geldikçe o tuşa basmak cidden o kadar zor olmuyor steady cast ederken :)

Macro kullanmayı sevmiyorum mantığında değilim ama şuan oyunda macro atayabilceğimiz her şeyi macrosuz da yapabiliriz. Focusa at ve ya mouseovera atları macrodan sayıyorsak ayrı tabi. B)-

Birde sitenizi inceledim ama combatlogla ilgili bir şey göremedim. İlk sorum combatloglarınızı düzenli bir şekilde alıp inceliyormusunuz? İkinci olarak da loglarınızı paylaşırmısınız yoksa guilde özel mi diyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Barbatos said:

bu kafayla iccde 11/12 yaparsın yeni instance gelir misal böle ruby hönk hönk bakarsın heroic bossuna 17 denemede normal modunu kesmişin baktım loguna first kill beyin bedava

http://gnd.guildomatic.com/ bak videoda koymus cocuklar nasıl kesilir diye

Keşke "bu kafa" logları incelerken tryların HC olup olmadığını ayırt edebilecek kadar kıvrımlı bir beyne sahip olsaydı...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...