Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şu talent pvp için nasıl ?(rogue)

Loex

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
kesinlikle degil ha bgde ach kascam diosan ks gir wg ye su bayraga ramak kala gang achini falan almak icin

arathi kasiyorsan - ki bgde arathi tabardi disinda kasilcak ne var ki? o da baya uzun suruyor zaten -

muti baya saglam

3v3 de sub cok rahat - ozellikle RMP gibi bilinmis set uplara karsi cok tricky oluyor
1v1 de sup rogue vs roguede cok avantajli - karsinda 2x 2.6 speed elinde full pve giyinmis amele ks atan combat rogue varsa o ayri tabi-

2v2 de ben muti idim
sub kadar zevkli degil ama
muti de bi ozellik vardi oyunu birakali uzun zaman oldugu icin hatirlamiyorum
energy yi saglam bi sekilde uretiyordu stealthi kirdiktan sonra ve stealthken
overkill olabilir adi
o baya etkili 2v2de
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben zevk olarak bahsediyorum.

mutilate inanılmaz bayık. ama sub shadowstep ve abuk rakamlar ile çok zevkli hale geliyor. hele sağlam gearınız varsa, wsg'de karşı faction ın graveyard'a gidip bi aşağı bi yukarı sstep atarak inanılmaz eğleniyorsunuz euhe.

yoksa muti all the way ama bayık ötesi bir gameplay'i var.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

abi ben zevk olarak bahsediyorum.

mutilate inanılmaz bayık. ama sub shadowstep ve abuk rakamlar ile çok zevkli hale geliyor. hele sağlam gearınız varsa, wsg'de karşı faction ın graveyard'a gidip bi aşağı bi yukarı sstep atarak inanılmaz eğleniyorsunuz euhe.

yoksa muti all the way ama bayık ötesi bir gameplay'i var.
ya oynanis bayik ama kimin ilk kimin son olecegine sen karar veriyorsun sonucta herkes oluyor elinde hihi
Sosyal ağlarda paylaş

Huntard said:

1800
ben oflineyim ama dk su an 2.6
emin ol sub o set upta cok daha uyumlu
2v2 de rogueyle 3 snde birini yerim digerini cclerim diyip muti girersin
ama 3v3 gibi adamlarin survival edecegi, firsatlarin daha el yakan cinsten oldugu alanlarda sub daha avantajli
3v3 de cunlu digerini ccle bunu oldur geyigi her takima islemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sup rogue da ki en önemli kural su;

Sup rogue iseniz ve birine daldiniz. Acilisi yaptiniz hersey cok güzel. Biri yardima geldigi an israr edip öldürmeye calismayacaksiniz kacacaksiniz ve avinizin zayif anini bekleyeceksiniz. sup rogue oynamak taktik isidir, sup rogue combati yönetir. Combati baslatir ve bitirir benden bu kadar der sonra beklersin bi daha ne zaman gelecek die.
Sup rogue süpriz kaldirmaz süprizlerde kacin dövüsmeyin.
Eger birine dalarken digeri yardima geldigi halde inat edip öldüreceksiniz mutilate olun ya da combat falan.
Sup oynamak soguk kanlilik gerektirir ve kesinlikle domine eder. Mutilate rogue ile kiyaslama yapmak yersiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...