Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şimdi bi ders var

fede

Öne çıkan mesajlar

bişi yapamazsın. ben de yoklama alınmayan derste vizesinden 10 puan filan ortalama ustu aldım, finali de ortalamadaydı f geldi.

ortalamaya c veriliyodu.

bişi yapamiyorsun yani. gerçi ben 2-3 quiz kaçımıştım. o da etkiledi de gene de f olmazdı. öyle işte

ama eğer derste resmi olarak yoklama yoksa, sen de hoca ile uğraşırım nolcak dersen. bi dene istersen üst mevkidekilere gitmeyi. sonuçta sınav notu yükseltme gibi birşey değil. elinde resmi notun var.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi devam zorunluluğu olmaması olayı şu. bizde alttan ders alıyosan derslere devam etme zorunluğuğun yok. dersi ilk defa alsan %20 devamsızlık hakkın var. alttan alınca %100 devamsızlık yapsan da devamdan bırakamıyor. ama bu adam madem devamdan bırakmıyorum o zaman basarım ff i demiş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim de başka bi ders var. hocası ilk ders dedi "zorunluluk yok ama gelip takip etmezseniz dersi zaten gecemezsiniz. ders zor" filan dedi. neyse bu dersin sınavından paso 2-4-10 filan aliyodum abi. hani super de yapmıyorum ama en az 30 puanlık filan oluyodu. işte çok iyi bilmediğimden itiraz da edemiyodum.

arada öyle kıllar çıkıyor. şimdi yaz okulunda başka hoca vermiş..kaçırdım adamı gene gidip o kıl hocadan alcam bu dönem.
Sosyal ağlarda paylaş

sınav hazırlamayı bilmeyen hoca muhabbeti şu oluyo.Bu derslerde genelde derse girersen geçersin.çünkü dersi dinlediğinde olay biter.sen hiç derse gelmezsen,hoca da genelde ona göre sorar,dersi dinleyen geçsin mantığı ile soru hazırlar,ona göre kalırsın.Bu tarz hocalar genelde devam olayına takmaz,hatta ilk derste,ister gelin ister gelmeyin,gelmezseniz zaten geçmeniz zor tarzı bi uyarıda bulunur.Ama bunun tersi olan hocalarda genelde,ya önceki dönemde hazırladığı soruları soruyodur,ya da bu arkadaşın başına gelen gibi,kitabın arkasındaki soruları soruyodur,ya da sağdan soldan çalıyodur.Bu tür derslere girmesende geçmen zor olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

freemaniacss said:

sınav hazırlamayı bilmeyen hoca muhabbeti şu oluyo.Bu derslerde genelde derse girersen geçersin.çünkü dersi dinlediğinde olay biter.sen hiç derse gelmezsen,hoca da genelde ona göre sorar,dersi dinleyen geçsin mantığı ile soru hazırlar,ona göre kalırsın.Bu tarz hocalar genelde devam olayına takmaz,hatta ilk derste,ister gelin ister gelmeyin,gelmezseniz zaten geçmeniz zor tarzı bi uyarıda bulunur.Ama bunun tersi olan hocalarda genelde,ya önceki dönemde hazırladığı soruları soruyodur,ya da bu arkadaşın başına gelen gibi,kitabın arkasındaki soruları soruyodur,ya da sağdan soldan çalıyodur.Bu tür derslere girmesende geçmen zor olmuyor.

eh senin dediginde hicbi hoca guzel soru hazirlayamadi ki :)
bide yani adam derste bisi anlatiyor, anlattigi da mufredat icinde geciyorsa sormak hakki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...