Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanrı yok olum diyenler

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Mayhem said:

neyse neyse, konuya dönelim.

olum gidin annenize babanıza allah yok falan diyin, hatta video çekin yutuplayın izleyelim. çok merak ettim lan.

mesela marifaritikonun gidip annesine agnostizmi anlatmasını bekliyorum ben.

Ben yaptım bunu. Ailem birşey demedi. Teyzemle biraz tartıştık, sonunda ya Allah yoksa diye ağlamaya başlayınca sustum.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Mayhem said:

neyse neyse, konuya dönelim.

olum gidin annenize babanıza allah yok falan diyin, hatta video çekin yutuplayın izleyelim. çok merak ettim lan.

mesela marifaritikonun gidip annesine agnostizmi anlatmasını bekliyorum ben.

çocuğunun adını mümin koyan bir annenin çocuğunun zaten böyle birşeyi normal karşılamasını beklemiyoruz

ismimle ne alakası var yahu asdad tamam ailem müslüman ama ismimi dedem koymuş. ismim ozan olsaydı bu topici açamazmıydım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

ben şu ailenize gidip allah yok lan derken çekilen bir video görmeden inanmam yaptığınıza sorry

görmeden inanmıyorsunuz ya o açıdan hani

Burada da şu argüman devreye giriyor mantıklı olarak:

Bize ne kardeşim inanmıyorsan? Gidip ananıza babanıza söyleyin sıkıysa bunları eheremehere demişsin. Biz de diyoruz ki, söyledik zaten zamanında. Tartıştık bu tarz şeyleri mantıklı insanlar gibi.

"Görmeden inanmıyorsunuz ya o açıdan hani" eheheheh, bravo, çok şekil laf etmişsin de, kimse senin onayını beklemiyor ki inanmamak için?

Nick de Mayhem bu arada, o çok daha komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Oğlum gel bayram namazına gidelim
-(Namaz nerden cıktı ya hay aq) Tamam baba

Bu ateistlikten öte ya karaktersizlikle alakalıdır, ya da sevdiğini kırmama, inanmasa da iki çömelip kalkarak babasının gönlü olsun istemektendir.

Ha internet ateisti dediğiniz de, kimsenin çıkıp bir camiye gidip "Allah yok" diyeceğini zannetmiyorum zaten. Hoşgörü dininin mensuplarının sırf kendi dinlerine inanmıyorlar diye onu bunu dövdüğü çıkıyor çokça gazeteye ya, ondan böyle.

Vardır sırf inanıyor diye ateistlerden dayak yiyen de, yalnız işte içinde beyin yerine ceviz taşıyan kafalar bunu bireylerin hayvanlığına yüklemek yerine "Siz hepiniz böylesiniz"e getiriyor.

Kısaca dindar da olsa, ateist de olsa gerizekalılardan korkacaksın arkadaş. Her şey onların başının altından çıkıyor. Bizim bu forumda çok sevdiğimiz saydığımız, çok iyi anlaştığımız, yeri geldiğinde oturup tartıştığımız dindar adamlar da var. Balon mesela, ama şu topicte tartışan adamların 10 tanesini toplasan bir Balon etmiyor işte, öyle bir fark var arada.
Sosyal ağlarda paylaş

ben
çocuuum yavrum evladım
[hr]
ç:baba ben inanmıyorum
b:okay

burada bi sorun yok.. bana ne sonuçta.

ç:siz ne saçma şeylere inanıyorsunuz lan öle. tanrıymış! ben tanrıyım ben!
b:ZBANK! (uçan sopa efekti)
DAYAKLA EĞİTİM WINS!

ç:baba ben bilmem ne dinine inanıyorum
b:okay

ç:baba ben bilmem ne dinine inanıyorum da sizin dine bi baktım. çok saçma nan! yok muhammedmiş falan. örümcek kafalılarsınız siz!
b:ZBANK! (uçan sopa efekti)
DAYAKLA EĞİTİM WINS!

çocuum yavrım evladım arkadaşı ile konuşurkene;
ç:babam bana dinle ilgili saçma sapan şeyler konuştu yok islam böyleymiş. yok şöyleymiş.. sokayım dine..
b:du bi saniye yettim evladıım. ZBANK! (uçan sopa efekti)
DAYAKLA EĞİTİM WINS!

ç:babamı gıcık edeyim diye ezan okunurkene açıyorum müziğin sesini sonuna kadar!
b:hoyda bre! ZBANK! (uçan sopa efekti)
DAYAKLA EĞİTİM WINS!

bu tablöyü huzurla kullanabilirsiniz..

dayağı hakkedenden dayağını esirgemeyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...