Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanrı yok olum diyenler

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Kardeşim benim derdim, bunların diniyle filan değil ki, bu adamlar açık bi şekilde benim inançlarıma sövüyor, üstüne üstelik biz karakterliyiz filan diyip, küfür ediyor..

demem çok normal yaşayan bireyler olarak sanal kimliklerin arkasında kendimizi unutmayalım... burada bi klavye bi mouse ile anlatımlar yerini bulamıyor mimikler tarzlar duruş filan geçmiyor bu 01001 lerin arasından..

ha onun dışında adamın birisi kıçına kömür sokarım diyebiliyorsa buyursun onu yüzüme söylesin..
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

Kardeşim benim derdim, bunların diniyle filan değil ki, bu adamlar açık bi şekilde benim inançlarıma sövüyor, üstüne üstelik biz karakterliyiz filan diyip, küfür ediyor..

demem çok normal yaşayan bireyler olarak sanal kimliklerin arkasında kendimizi unutmayalım... burada bi klavye bi mouse ile anlatımlar yerini bulamıyor mimikler tarzlar duruş filan geçmiyor bu 01001 lerin arasından..

ha onun dışında adamın birisi kıçına kömür sokarım diyebiliyorsa buyursun onu yüzüme söylesin..

senin poponla bi olayım yok abi benim
deyim o bişey sokmayacağım sana
çok sinirli insanlar için kullanılır.
bir de not düşmüştüm ama ı ıh
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Coder senin zaten bir kullanıcıya eşşek küsküsü yedirme tavsiyen yüzünden listede adın var, bir de istersen adamı dayağa çağırma.

Abicim süper objektifsiniz o zaman ne diyim, adam benim popom üzerinden kömürden elmas çıkartma üzerine tez sunarken önceki postunda bi zahmet tek benim adım olmasın..
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bunu tehdit olarak algılıyorlarsa zaten yaptıkları şeyden çekindiklerini ama burada kendilerini rahat hissettiklerini gösterir.
bu bir tehdit değil bu gerçekten o kadar bilgililerse ve ikna edicilerse yüzyüze konusalım davetidir.
eğer işin sonunda dayak algısı oluşuyorsa o zaman bilinsinki bu yapılan şeyler karşıdaki insanı irite edicidir.
velhasıl kelam cesareti olan burda yazdıklarını orda da söylerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...