Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanrı yok olum diyenler

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Mayhem said:

marifaritiko said:

Mayhem said:

birde annenize babanıza karşı bunu söyleyin, ateistliği onlara karşı savunun bakalım.

önce dahi anlamındaki "de" ekinin ayrı yazıldığını öğren.
ardından agnostizmi araştır.

tüm bunları yaptıktan sonra görüşelim, hadi canım...

öpt kib by.

typo karşıtı ateist vesselam.

ama dersini çalışmadan gelmişsin, hala ateist diyosun...

oysa ki: http://tinyurl.com/cokkolaydi
Sosyal ağlarda paylaş

TanitciReklam said:

ben bu konuları hep beraber bi yerde buluşup oturup konuşsk isterim.
jargonuna güvenen bilgisi sağlam arkadasların hepsine acık mektup.
beşiktaşta falan bulusalım.
ailelerinize söyleyin aksam eve gelmicez diye ama :)

+1 her zaman her yere gelirim(mümkünse sadece ağustos 10 dan sonra yada yarın olsun, 2 si ile 10 u arasında dişçideyim), ben söylediklerimi heryerde herkezin gözünün içine bakabilecek kadar karakter sahibiyim..

herkez o kadar karakter sahibiyse yapalım bunu
Sosyal ağlarda paylaş

islamda nasıl tapma yok? anlamadım cidden.

ateşin etrafında dans etmeyle, putların önünde eğilmeyle hergün 5 vakit eğilmek arasında kabenin etrafında dönmek arasında nasıl bir fark var?

anlamıyorum ciddenç

bütün gün bağır saygı gösterin dalga gecmeyin diye, sonra herkezin dini yanlış bi bizimki doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

bu saydıklarını zorlamı yaptırıyorlar sana ?. Senin o putlara tapan insanların zorla yapıyorlardı bunu. Yapmadıklarında yapanlar tarafından ölüme kadar götürüyorlardı.

Günde 5 vakit namaz kılmayanı kırbaçlıyan ateşin üstüne oturtanı görmeidm duymadım ben.?
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

Dışarda buluşalım tribi çok iyiymiş, allah akıl fikir versin gençler.

tabiki çok iyi şimdi adam bana karaktersizsin, kekosun diyor ya..

işte varsa bana bunu gözümün içine bakıp bi yumruk mesafesinde konuşabilecek göt buyursun yapsın..

bunların karakterleri 18 lik takolarla kağıt üzerine çiziliyor, bunlarda kendilerini rp karakteri sanıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Nedra said:

bu saydıklarını zorlamı yaptırıyorlar sana ?. Senin o putlara tapan insanların zorla yapıyorlardı bunu. Yapmadıklarında yapanlar tarafından ölüme kadar götürüyorlardı.

Günde 5 vakit namaz kılmayanı kırbaçlıyan ateşin üstüne oturtanı görmeidm duymadım ben.?

AHAHAHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

Coder benim mesela allah inancım var din inancım yok. allah inancım da isim bulamadığımdan sadece bir yaradana inanmamdan ibaret.

Ancak şu söylediklerinin, edindiğin tutumun cidden dinle, allahla uzaktan yakından alakası yok. Hala lisedeki çıkışta sıkıyosa gel tavırları.

Sende kişilik bozukluğu tespit ettim. Saygılar..

@osuran boğa
Bu topak da inanmayanlar içn açılmış bir topak ama her halükarda siz savunma durumuna geçtiğinizde, sözde biz (siz biz derken bile utanıyorum yani insanlığımdan) direk saldırı pozisyonunda kalıyoruz, yoksa kimsenin kimseye bişey yaptığı yok. Biraz geniş düşünün.
Sosyal ağlarda paylaş

Nedra said:

ahaha zorlamı yaptırıyolardı?
islam dısında bütün dinlerde bütün taponmalar zorla yapılıyordu. 20 bin yıllık insan tarihinde bütün tapınmalar zorlaydı.
zorla namaz kılınıyomu dünyada? evet kılınıyo.

türkiyede zorla namaz kılınıyomu? evet oda kılınıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...