Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanrı yok olum diyenler

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

TanitciReklam said:

bittus bu ülkede inanç özgürlğü kağıt üzerinde var.
herkes istediğini yaşıyor ama insan içinde rahat dile getiremiyor.
interntte buna yarıyor işte.
bol keseden atmak tutmak. ne de olsa önümde bi monitör var.
ha aslında demek istediğim şu. evet özgürlük yok belki ama önce özgürlük istiyorsanız karşınızdaki insanların inançlarıyla dalga geçmemeyi bilmelisiniz.

burada kendinle çelişiyorsun ama. insanlar inançlarını dışarıda dile getiremediği için buradan kolayca söyleyebiliyor. bu onların inançları olmasına rağmen sen "bol keseden atmak tutmak" diyorsun. kendi inancına saygı beklerken başkalarınınkini "atmak tutmak" olarak nitelendiriyorsun.

ben agnostik bir inanca sahibim. sorgularım bu arada. varlığını ne kabul edip ne de inkar ediyorum. senin inancın beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Bazen bu adamlarla aynı şeye nasıl inanıyorum diye düşünmüyor değilim.

sen varya harbi daha neye neden inandığını bilmedin halde gelip vurda islamiyet hakkında ileri geri konuşuyorsunuz.
sen çok iyi biliyorsan dinini nasıl yaşamam gerektiğini başkasının düşüncesi nasıl senin fikrini değiştiriyor ki.
zaten senin içinde var kırıklık.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Coder said:

vaniLLe said:

valla ben normalde herkesin inancina saygiliyimdir ama, ota boka cikisan, NE DIYON LAN SEN SAYGI DUY diyen klavye delüanlilari görünce, trollemeden duramiyorum.

valla bu dinin sizin saygınıza ihtiyacı yok, üç kuruş etmez maneviyatınız sadece bunu yapmaya varıyor, internet kadarsınız, internette var olur internette ölürsünüz... hepiniz yaptığınızın ne olduğunu ailelerine anlatırken anlarsınız

arkadaş güzel demiş, annene git "allah yok lan" ahahaaha diye anlatmaya çalış.. alacağın tepki hakettiğindir.

internet kadarsak ne diye ÜZERIM SENI olum ayaklarina giriyorsun?
takma o zaman.

Canım nil ve yartakcı kardeşler, sinir bozucusunuz (aslında seni severdim iyiydin hoşdun 1 kalemde liseli oldun) bu beraber hareket etme olaylarınız filan, ekip olup müslümanlara köpeklik yapan tarzınız filan adamı ayar ediyor..

en önemlisi ne biliyormusun "hiç" olduğunuzu anlamadan burnunuz kaf dağında geziyor..

müslümanlara komik diyenler kendilerini görmediklerinden böyle yapıyor..

başarısız trollerden ibaretsiz, size uyup cevap yazıyoruz diye aklınızca müslümanları trollüyorsunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

aquila said:

gidip allah yok desem kimse burdaki "müslümanlar" gibi havhav yapmaz, peki der işine bakar.

neresi lan orası?

adamın aile bağına bak anasına gidiyor senin inandığın seyin a.q diyor, anası peki diyor..

konu bence bitmiştir sorunun temeli anlaşılmıştır..
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Siz anlamıyorsunuz sanırım.
Biz size kızmıyoruz ki allah var dediğiniz için.
Gülüyoruz sadece böyle bişeye inanabildiğinizden.

tanrının varlığına inanmıyorsunuz tamam.
ama şuna inanın be kardeşim, sizinle daha çok eğleniyoruz, gülüyoruz hatta bize bizim inandığımız şeye güldüğünüz için dahada gülüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hay allahım ya, anlama sorunun var senın tanıtıcı. Kendine iyi bak bilader. Zaman harcayamam sana.

TanitciReklam said:

sen varya harbi daha neye neden inandığını bilmedin halde gelip vurda islamiyet hakkında ileri geri konuşuyorsunuz.
sen çok iyi biliyorsan dinini nasıl yaşamam gerektiğini başkasının düşüncesi nasıl senin fikrini değiştiriyor ki.
zaten senin içinde var kırıklık.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

Siz anlamıyorsunuz sanırım.
Biz size kızmıyoruz ki allah var dediğiniz için.
Gülüyoruz sadece böyle bişeye inanabildiğinizden.

Bizde size inan çok güzel gülüyoruz, cansızlarla aynı inançlara sahipsiniz, bi aklınızca yargılıyorsunuz diğer dinleri :) abi siz sadece egosu eksik yetişmiş ruhu emo çocuklarsınız, karakteri tam olan adamın yapacağı işler değil bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

Bittus said:

aquila said:

gidip allah yok desem kimse burdaki "müslümanlar" gibi havhav yapmaz, peki der işine bakar.

neresi lan orası?

adamın aile bağına bak anasına gidiyor senin inandığın seyin a.q diyor, anası peki diyor..

konu bence bitmiştir sorunun temeli anlaşılmıştır..

abi neden insanların agnostik bir düşünceye sahip olamayacağını düşünüyorsun?

oh wait.. tanrının varlığı sorgulanmazdı di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ergenlik değişik bi dönem tabiki, dünyayı ben yarattım benim etrafımda dönüyor hissiyatı "Allah kim lan " gibi hissiyatlara kapıldırtıyo ergenleri :)

sap döner keser döner gün gelir hesap döner demiş büyüklerimiz :).

inanmak bir kabiliyet ve iyi niyet işidir. Kabiliyetsizlik ve kötü niyetli olmakta düşünmeyenlerin beynini kullanamıyanların işidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...