Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tanrı yok olum diyenler

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

valla ben normalde herkesin inancina saygiliyimdir ama, ota boka cikisan, NE DIYON LAN SEN SAYGI DUY diyen klavye delüanlilari görünce, trollemeden duramiyorum.

valla bu dinin sizin saygınıza ihtiyacı yok, üç kuruş etmez maneviyatınız sadece bunu yapmaya varıyor, internet kadarsınız, internette var olur internette ölürsünüz... hepiniz yaptığınızın ne olduğunu ailelerine anlatırken anlarsınız

arkadaş güzel demiş, annene git "allah yok lan" ahahaaha diye anlatmaya çalış.. alacağın tepki hakettiğindir.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

inanç özgürlüğüyle ne alakası var sokakta birine hakaret etmek inanç özgürlüğü mü? adam onu diyor sokakta birisiyle nası konuşuyosan burda da öle konuş burda dinsizlerin dindar insanlara ettiği hakaretlerin bini bir para.

sen diğer başlıkta kalmışsın dostum. bu başlıkta ailen ile ya da başka insanlara, tanrıya inanmadığını söyleyip söyleyememe tartışılıyor. inanç özgürlüğü olsaydı "hadi bunu ananıza babanıza ya da dışarıda söyleyin bakalım" denir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

bittus bu ülkede inanç özgürlğü kağıt üzerinde var.
herkes istediğini yaşıyor ama insan içinde rahat dile getiremiyor.
interntte buna yarıyor işte.
bol keseden atmak tutmak. ne de olsa önümde bi monitör var.
ha aslında demek istediğim şu. evet özgürlük yok belki ama önce özgürlük istiyorsanız karşınızdaki insanların inançlarıyla dalga geçmemeyi bilmelisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Coder said:

vaniLLe said:

valla ben normalde herkesin inancina saygiliyimdir ama, ota boka cikisan, NE DIYON LAN SEN SAYGI DUY diyen klavye delüanlilari görünce, trollemeden duramiyorum.

valla bu dinin sizin saygınıza ihtiyacı yok, üç kuruş etmez maneviyatınız sadece bunu yapmaya varıyor, internet kadarsınız, internette var olur internette ölürsünüz... hepiniz yaptığınızın ne olduğunu ailelerine anlatırken anlarsınız

arkadaş güzel demiş, annene git "allah yok lan" ahahaaha diye anlatmaya çalış.. alacağın tepki hakettiğindir.

internet kadarsak ne diye ÜZERIM SENI olum ayaklarina giriyorsun?
takma o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

marifaritiko said:

Mayhem said:

birde annenize babanıza karşı bunu söyleyin, ateistliği onlara karşı savunun bakalım.

önce dahi anlamındaki "de" ekinin ayrı yazıldığını öğren.
ardından agnostizmi araştır.

tüm bunları yaptıktan sonra görüşelim, hadi canım...

öpt kib by.

al işte çok bilmiş bi kerkenez :) bu jargonla prim yaptığını sanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

inanç özgürlüğü devlete bağlı resmi kağıtlarlamı oluyo anlamadımki. İstiyosan içinden krem peynire tap istiyosan Allah'a istiyosanda paticike inan. bunu birine bildirmek yada "T.C duysun ben buna inanıyorum ve kayıtlarda var" demeklemi gerçek oluyo :).

Annene gidip "allah yok" yada "allah var" dediğinde alacağın tepkiden ötürü fikrini değiştiriyosan, yada kötü bir tepki alacaksın diye demiyosan daha inandığın şeye kendi cesaretin yok demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

marifaritiko said:

Mayhem said:

birde annenize babanıza karşı bunu söyleyin, ateistliği onlara karşı savunun bakalım.

önce dahi anlamındaki "de" ekinin ayrı yazıldığını öğren.
ardından agnostizmi araştır.

tüm bunları yaptıktan sonra görüşelim, hadi canım...

öpt kib by.

typo karşıtı ateist vesselam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...