Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wandern Ultima Online AoS Geliyor..!

unable

Öne çıkan mesajlar

-RunUO 1.0 Emulatoru üzerine kuruludur.
-Minumum Client ( 5.0.5c )
-Skill&Stat Gain PH: %100
-Fcr/Fc cap: 6/2
-Spell Damage Increase: %20
-Lower Mana Cost: %40
-Anti Para Aktarma Sistemi
-Yün Satışları 1 Gp Olarak Düzeltildi
-Acemi Ocağı Mevcut ( Çıkan Tekrar Giremez )
-Defance Chance: %45
-Hit Chance Increase: %45
-Damage Increase: %100
-Physical Reflect: %100
-Max Bandaj Basma Hızı: 2 Sn
-Max Swing delay [El hızı] 1 sn
-Bonded süresi: 3 gün
-Bodcu Sistemi: Aktif
-Neiradan [Shroud Hooded Of Shadows] %10 şansla(Cursed&Regular) çıkmaktadır

Minor artifactlara sahip olmanın 3 yolu vardır.

İlk yol Ilshenar (2. Dünya)'da bulunan paragon formuna dönüşmüş (sarı renkli ve güçlü) yaratıkları kesmek. Belli bir şansla artifact düşecektir.

Bir diğeri ise Paragon Sandıklarını açmaktır. Bunlar paragon yaratıkların cesetlerine düşmektedir.

Ve son olarak Treasure Chest (Hazine Sandıkları) içindende artifact düşme şansı vardır. Tabi bunlar tamamen şans ile ilgili durumlar. Günlerce uğraşma sonunda bile düşmeyebilir ya da daha ilk paragonunuzda düşer. Belli olmaz.

Artifact Düşme Şansı:
* Odalardan Düşme Oranı: %0.3
* Dark Father'dan Düşme Oranı: %0.5

Rare/Spawn Süreleri Ve yerleri.

*Kirin: 1-2 gün arası [kirin passage de spawn olmaktadır].

*Unicorn: 1-3 gün arası [Wind dungeonda spawn olmaktadır].

*Nightmare 2-4 gün arası [Terethan Keep de spawn olmaktadır].

*Silver Steed 2-4 gün arası [Ice friend de spawn olmaktadır].

*Fire Steed 3-5 gün arası [fire dungeonda spawn olmaktadır].

Champlar Standart Yerlerinde Spawn Olmaktadır.

Son gelişmeleri takip edebileceğiniz alan:
http://wanderngame.com/forum/viewtopic.php?t=4
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle yorumlarınız için sağolun, imla hataları normaldir, çünkü özellikler çıkarılırken standart düzeyde çıkarıldı. imlalara dikkat edilmemiş olabilir. Cystein tam demek istediğini anlamadım fakat o dediğin özellikler genelde pvp, rp-pvp sunucularda oluyor. burası tamamen roleplay.
Sosyal ağlarda paylaş

unable said:

Oncelikle yorumlarınız için sağolun, imla hataları normaldir, çünkü özellikler çıkarılırken standart düzeyde çıkarıldı. imlalara dikkat edilmemiş olabilir. Cystein tam demek istediğini anlamadım fakat o dediğin özellikler genelde pvp, rp-pvp sunucularda oluyor. burası tamamen roleplay.

Roleplay demek.. nedemek?
Sosyal ağlarda paylaş

unable said:

Genel olarak runuodan nefret ediyorum. Çok gay sorry
Sosyal ağlarda paylaş

Aga adam server tiplerini bile ayırmayı bilmiyo ki. Roleplay pvp-rp ve pvp olarak ayırıyor. Ben sana anlatayım canım. 1-roleplay serveri: roleplay zorunludur yani karakterler o dünyada yasarmiscasina davranırlar orada Allah yoktur R.t.e. yoktur falan filan. 2- pp serveri: power play serveri. Yani bildigimiz herkesin item skill kasıp actiona yahut pvm'e ( player versus monster ) giriştiği server modeli. 3- pvp serveri. Yani player versus player and ONLY! Yani girer girmez servera item skill vsvs karşılanıyor ve direkt pvpye akiyosun.
Sen bunları ezberle ve her gece yatmadan önce bı kere tekrarlayip âmin de. Hadi bye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...