Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wandern Ultima Online AoS Geliyor..!

unable

Öne çıkan mesajlar

Yav ben nostalji olsun diye oynayayım dedim. RunUO denen bir bok çıkarmışlar, sudan çıkmış balığa döndüm!

90'ların sonu, 2000'lerin başıydı, Ultima Online denen bir oyun körpe dimağlarımızı esir almıştı... Birkaç sene oynadım. Şimdi 10 yıl geçti üzerinden ama o eski Ultima Online'den eser yok gibi.

Ben bu Wandern'de oynuyorum, arkadaş sunucusu için RP demiş ama bu sunucu RP'yse ben de ibneyim. Ben ibne olamayacağıma göre bu sunucu RP değil. Hatta RP ile uzaktan ve yakından alakası yok.

Bir sürü çocuk doluşmuş ve köpek gibi "BOD'cu" kasıyorlar. Ruh yok, bi şey yok...

Ama hâlâ akşamları birkaç saat takılıyorum. Beggar'ından tut da Pure Treasure Hunter'ına kadar 8-10 karakter yaptım/yapıyorum.

Poi/Fenc'imle bana saldıran ilk PK'nın götünü kesmek üzereydim misal, o zevkliydi. Ama nerede o Brit. Köprüsü'ndeki PK baskınları, nerede o Guard Zone kaldırılışları ve nerede o Buc's baskınları... Ultima, eski Ultima değil.

Arkadaşın server'ının -girdiğim akşam saatlerinde- ortalama player sayısı 65.

İyi ve harbi bi server biliyorsanız söyleyin. Nedense vaktim olmadığı hâlde yeniden UO'yu tatmak istiyorum. Biliyorum, UO bana eski verdiği kadar zevk verebilir ama harbi bi server'da.
Sosyal ağlarda paylaş

tr second ageye gelin mis gibi kıymetini bilmiyonuz böyle şeylerin gidip dengesi olmayan saçma sapan sunucularda oynuyonuz. yakında açılacak diyorlar sitesinde de öyle yazıyo zaten. nebula devri bitti. ha gerçekten istiyorsanız eski ultima türü bişey oynamayı gelin tr seconda derim yine playersizlikten sıkılmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...