Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence dinleyenlere bi soru

Reorx_Megalith

Öne çıkan mesajlar

Bring me to life,Going under,My immortal,Everybody's fool[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...

Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.
Öyleyse bu büyüklenme niye?
Bu kibir,bu gurur niçin?
Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.
Bardağı insan bunun için
Öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

bence evanescence kraldır
karpuz tez kesilmelidir![signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

Kazaada almany konser goruntuleri var Mtv nin sponsor oldugu. RockAmRing di galiba. Konserde Amy`nin sesinin cok zorlandigini gorsekte gercekten Amy`nin sahne performansi iyi sayilirdi (sadece Amy ve davulcunun digerleri berbatti). Buradan sana kesinlikle everybody`s fool u ve father away i tavsiye ederim. Death zero da iyi sayilir ama kendi tarzleri ile pek uyu$muyor gibi. kendi sitelerinde daha fazla bilgiye ula$abilirsin ve Amy lee nin $arkilarin sozlerini el yazisi ile yazmasid cabasi. Amy Lee[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonfire, 07 Ağustos 2004 09:51 tarihinde demiş ki:
Kazaada almany konser goruntuleri var Mtv nin sponsor oldugu. RockAmRing di galiba. Konserde Amy`nin sesinin cok zorlandigini gorsekte gercekten Amy`nin sahne performansi iyi sayilirdi (sadece Amy ve davulcunun digerleri berbatti). Buradan sana kesinlikle everybody`s fool u ve father away i tavsiye ederim. Death zero da iyi sayilir ama kendi tarzleri ile pek uyu$muyor gibi. kendi sitelerinde daha fazla bilgiye ula$abilirsin ve Amy lee nin $arkilarin sozlerini el yazisi ile yazmasid cabasi. Amy Lee

ben sana katılmıyorum her ne kadar evanescence'yi sevsem de, bence sahne performansları o kadar da iyi değil, tamam stüdyo kayıtları süper olabilir de ben sevmedim sahne performanslarını[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

orası da ayrı bir olay tabi natural[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

Böylelerini gördükçe aklıma iki söz gelir. Biri "Kedi uzanmadığı ciğere...." diye başlayan söz diğerini ise söylemeyeyim :D
Bu arada ben sana Haunted ve Missing parçalarını öneririm. Çok güzel parçalar. Tabi adam gibi bir mp3 bulursan (onların mp3 korumaları yüzünden herkeste 1 parçadan 10 tane görürsün Kazaa'da. Sebebini indirince anlarsın) Ben Missing için 10 tane indirmiştim aynı şarkıdan. Bu arada Surrender fena değildir.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 07 Ağustos 2004 12:48 tarihinde demiş ki:
Böylelerini gördükçe aklıma iki söz gelir. Biri "Kedi uzanmadığı ciğere...." diye başlayan söz diğerini ise söylemeyeyim :D
Bu arada ben sana Haunted ve Missing parçalarını öneririm. Çok güzel parçalar. Tabi adam gibi bir mp3 bulursan (onların mp3 korumaları yüzünden herkeste 1 parçadan 10 tane görürsün Kazaa'da. Sebebini indirince anlarsın) Ben Missing için 10 tane indirmiştim aynı şarkıdan. Bu arada Surrender fena değildir.

saçmalama bir dişiden nefret edemez miyim sırf erkek olduğum için.bal gibi de yapay tamamen.grubun kendisi bile makyaj.sırf şekille ünlü oldular zaten.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...