Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

evet çok güzel olmuş riven. ilk görüşte

- cdr, ad, aspd çok iyi ayarlamak lazım. herhangi birine çok abanmayın. move speed ve slowda lazım. exhause oluyorda erken movespeed için quint kullanabilirsiniz

- resource mekaniği olmadığı için cdr çok mantıklı geliyor ama aspd yetişemezse runic blade stackleri boşa gidiyor. deminki oyunda oldu bana mesela. lvl11 de 40% cdr vardı ama aspd yetişemediği için hep gimped oynadım

- bot seçimini iyi yapın itemlarınıza göre. çok fazla stata ihtiyaç duyduğu için cdr boots mantıklı geliyor ama tenacityyi çok salak itemlardan almanız gerekiyor builde uymayan. ya çok geç alıyorsun cc den gidiyorsunuz ya erken alıyorsunuz build patlıyor. mercury alırım herhalde bi sonraki oyunda

- oyun başı iyi jungler olmaz ama wriggledan sonra dümdüz ediyorsunuz ormanı çok hızlı bi şekilde

- adyi sallamayın. ratioları çok iyi

- ultiyi erken açın, shockwavei çok geç atmayın

- ministun ve knockbacklere çok güvenmeyin. çok kısa sürüyorlar

- bayağı kovalama potansiyeli var ama yeteri kadar hızlı değil hele arada kapatılacak biraz mesafe varsa. adam kovalarken dikkat edin çünkü kovalamak için hem escape tool/shield, hemde main dmg combonuzu harcıyorsunuz

bayağı iyi hero. eğlence/ulaşılabilirlik/güç dengesini iyi ayarlamışlar
Sosyal ağlarda paylaş

Ben seviyorum malph'ı. Alistair ulti bastıkça tank oluyor, malph her zaman düz haliyle bile melee dmg'a karşı ölümsüz gibi bir şey. Birde ultisinin cd'si runelarla falan 55-65 sn arası birşeye iniyor. Ultisinin range'i çok yüksek, gerekli durumlarda alistair gibi stun basarken flash skillini harcamak zorunda değilsin. Solo kasarken alistair'a göre çok kolay creep kasıyorsun, özellikle sunfire aldıktan sonra, creeplerin yanına bir kere gidip "e" skillini attıktan sonra hepsini alıyorsun.

Amma velakin stun skillinin dolma süresinin daha kısa olması ve depik atma özelliği olduğu için her zaman alistair tercihimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...