Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

GEd said:
En iyi gangcilardan birisi shaco. tam bir noob killer skillerinden dolayi, karsındaki skillerini bilmiyorsa hele eglenceli.

Ama runelar olmadan lanede kasman lazım. lvl 3 4 olunca yukarıdan aşağıya bir kaç tur lane dolasirsin.

Tam gange girerken invise geçebiliyor.
Box dikiyor, bunları stacklıyor. (saklaban seklinde kafalar) 10 tane stackliyorsun bush içine, adamları oraya bait ediyorsun falan anında oluyorlar. Eğlenceli oluyor.

Daha ben iyi Shaco oynayan birini görmedim. Kendi takımıma veya karşıya gelenler bütün oyun boş boş jungle dolaşmaktan başka hiç bir şey yapmadı. Aylardır free rotasyona da bi türlü koymadılar niyeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Lux tavsiye ederim, dün gece karşımda noob vane vane vardı 7-1 oldu daha 9 lvl olmadan, ultisi falan çok tatlı, kitelayarak bir çok carry'i öldürebiliyorsun, team fightlarda aşırı etkili ve bayağı iyi bir shieldi var tutturabilene.

Ama end game'de oyunu taşıyacak, oyun kazandıracak hero istiyorsan tyrandamere, master yi falan tavsiye ederim, ikisini de iyi oynayanlar direk oyun kazandırıyor 30dk+ süren oyunlarda.

Ayrıca oyun hon ve dota'dan daha hızlı, zaten kafadan kullanılması gereken skill sayısı x2 gibi bir şey ve itemler vs. cdleri az olduğundan sürekli kullanılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Yok oyun yavaş ya
refleks faktörü o kadar az ki.
Animation canceling ve creep blocking yapılmıyor galiba bi de.

Abi castlerin yarısı non target, creep blocking de yapabilirsin, tumble, flash gibi abilitylerle kaça da bilirsin.

Yalnız creep blocking her skill için geçerli değil, mesela caitlyn'in ultisini creepler durdurmuyor ama arana bir player alırsan o player'a isabet ediyor. Öte yandan Brand, Lux, Morgana ve Blitzkrank gibi heroların spell'leri creep blockingle avoid edilebiliyor.

Animation canceling de Lux'tan örnek verirsek, staffı savuruyor işte auto attack için ama attackı durdurabiliyorsun ama attack resetleniyor mu resetlenmiyor mu bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Pasta said:

Yok oyun yavaş ya
refleks faktörü o kadar az ki.
Animation canceling ve creep blocking yapılmıyor galiba bi de.

Abi castlerin yarısı non target, creep blocking de yapabilirsin, tumble, flash gibi abilitylerle kaça da bilirsin.

Yalnız creep blocking her skill için geçerli değil, mesela caitlyn'in ultisini creepler durdurmuyor ama arana bir player alırsan o player'a isabet ediyor. Öte yandan Brand, Lux, Morgana ve Blitzkrank gibi heroların spell'leri creep blockingle avoid edilebiliyor.

Animation canceling de Lux'tan örnek verirsek, staffı savuruyor işte auto attack için ama attackı durdurabiliyorsun ama attack resetleniyor mu resetlenmiyor mu bilemiyorum.

creep block dediğim o değil ya
hero collisionunu kullanarak creepleri kendi kule dibinde tutmak. gerçi deny yok oyunda çok bi esprisi de yok ya.
animation cancelling de şey için işte
stun atıcan adam tumble attı hop cancel edip bi daha atıyosun fake atmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey skillshot olsun demişin ondan dedim :)

oyunu açtım, 45 dakika queue var diye içeri gitim.
45 dakka sonra geldim ve arkadaş oyunu kapamış mal mal alice madness oynamaya çalışıyo (onu da oynayamıyo çünkü mouse tuşları saldırmıyor (garip bi bug) böyle bön bön ekrana bakıyor)..

40 dakka sonra birlikte ynayacak varsa şimdiden login olmaya başlasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...