Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Hehe bir yığın item oldu zaten şimdiden,

2-3 item zaten newsletter vs ye üye olduğunda veriyor.
Dead space 2 'den full armor veriyor DA2'ye
Legends facebook oyunundan 5 item veriyor.
Şimdide demo çıktı ondanda 2 book (kullanınca xp ve para veriyor) birde demoyu bitirirsen yukarıdaki sword işte.
Daha verirlermi bilmem ama bayağı oldu şimdiden =p karakteri yaratıcanız, inventory full başlayacak lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğin nefret ediyorum şu trailerlar demolar dlclerden oyunda hevesini baltalamaktan baika bir işe yaramıyor.Bırakın oyunu aldığımda öğreneyim kendi başıma nedir bu kasıntı.Walkthrough yayınlıyorlar oyun çıkmadan millet en erken ben biterecem diye çıldırıyor.Nerede kaldı sakin sakin oyunun tadını çıkara çıkara oynamalar.
Dlcler ayrı **k zaten.Oyunla alakası olmayan hikayeyle bağdaşmayan itemler questler abuk subuk şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

-pre orderın ingame itemları da belli oldu:

Lion of Orlais Sheild
Fadeshear Sword

-oyunu alanlar ayrıca
Magic and Crafting Stores (The Black Emporium)
Mabari War Hound

Mirror of Transformation (karakterin dış görünüşü editleme şeysi) alacak,

-soracıma Signature Edition (CE) aldıysanız ordanda
an additional playable character (The Exiled Prince) and new missions + 4 tane silah gelecek.

-newsletter ve facebook oyunundan The Staff of Parthalan ve
Evra's Might (ring)
Evra's Trophy Belt
Air of Confidence
Ivo Family Crest (amulet)
Dura's Blue Flame (amulet)

gelcek

-demo şeysindende 1 silah (Hayder's Razor) ve 2 kitap var gelecek olan
-sora dead space 2 den 4 parça full armor set geliyor...

sora gene başka bir newsletterdan Hindsight diye bir belt var

-Play.com and Best Buy pre-orderlardan
Amulet Of Ashes geliyor

-eastore preorderdan
The Irons (ring) gelecek

-epicweapons.com diye bir yerden herkese
Ring of Whispers (ring) varmış release günü free olarak herkese verilcekmiş

OH! yoruldum lan ne çok item!!..
Sosyal ağlarda paylaş

demo çıktı, 2gb:

http://dragonage.bioware.com/da2/demo/

normalde oyun demosuyla falan hiç işim olmaz ama bi indirdim bakim talent treelere,büyülere falan hiç olmazsa diye,

zoom out olayını kaldırmışlar resmen, azcık bi zoom out yapılıyor pause yapılan action oyunu misali oynuyoruz çat çut, mass effecte benzemiş sanki daha çok. rogue açtım ninja gibiyim.

konuşmalardaki ikonlar çok komik olmuş, düzgün dialog yazamıyoruz bari hangi konuşma iyi, hangisi nötr, hangisi kötü, yapalım bebeler anlamıyor satışlar düşüyor olmuş biraz.

benim ilk 10dk dan gördüğüm şimdilik bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

*Grafikler harika dx11 çalışabiliyor.
*Inventory ile oynayamadığım için o konu hakkında yorum yapamıyorum zira demoda kapatmışlar.
*Oyun çok sadeleşmiş, talentlar felan çok az, birde herbalism, poisoning felan gibi tradekilleri göremedim koymamışlar mı oyuna anlamadım. Potionlarda içesin diye sağ alta quick heal/stamina/mana buttonu koymuşlar yani buda muhtelemen tek tip potion var demek oluyor.
*Oyun diğerinden sonra çok hızlı geliyor, abartı hızlı hareket ediyor karakterler.Skill spam yapıyorsunuz gibi geldi bana.
*Karakter seçim ekranı diablo kopyası =p niye öyle birşeye gerek duydular anlamadım hehe.
*Customization demoda kapalı olduğundan yapamadım.
*Diyaloglar kötü değil bence,birde etkileri görünüyor.

Eşyaların çok sadeleştirilmiş olması canımı sıktı benim, üzerine giyebildiğin itemlar harici birşey olmayacak gibi. Ne giftler, ne junk itemlar, ne tradeskill eşyaları. Inventory kapalı olduğundan pek bakılmıyor oradaki tablere ama düşen itemlar hep potion/zırh/silah şeklindeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

demo game play seyrettim, sadece combat hakkında yorum yapabileceğim: paso hack and slash olmuş. ilk oyunda 2 saatte savuramadığı two handed kılıcı çata çuta sallıyor. kime vursa parçalara ayrılıyor, fışır fışır kan fıskiye gibi. çok hızlı gidiyor combat. oynamadan sağlıklı bir yorum yapamam tabi ama şu haliyle görsellik olarak üst düzeyde dahi olsa çok ümit vermedi, umarım yanılıyorumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...