Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amazon-vari....

Erahm

Öne çıkan mesajlar

Konu yurt dışından kitap alış verişi...
Yurt dışından kitap alırken kullandığınız ve önerebileceğiniz siteleri paylaşırsanız memnun olurum, ayrıca amazon ve benzeri sitelerden alışveriş yapabildiğiniz aracı siteler de mevcut onları biliyorsanız, rica ederim linkini yapıştırın foruma. Varlığından haberdarım ama unutup gitmişim adresi.
Türkiye'ye hizmet vermeyen amazondan bu aracı sitelerle alışveriş yapıldığını biliyorum ama siteleri bilmiyorum ne yazık ki.

Bu arada planescape torment i oynamadıysanız oynayıverin, kitap okumayı sevenler sevecektir. :)
Doom 3 ü de beğenmedim...
Sosyal ağlarda paylaş

valla kitap konusunda amazon'dan baskasina gerek bile gormedim su gune kadar... amazon gayet yeterli bence o yuzden baska site veremiyecem

ayrica bence dune 2 warcraft'a koyar[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

bahsettiğin site http://www.douwantit.com/

ama amazon.com veya .co.uk olsun Türkiye'ye kitap gönderiyor, o konuda bir kısıtlamaları yok, sadece elektronik eşya, software, hardware gibi şeyleri yollamıyor

Gülün Adı süper kitaptır, River Raid überdir FTW!

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 12 Ağustos 2004 09:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

amazonda kitap alırkene bilinmesi faideli olan birşey de;

amazonun kitapları temin etme sürelerinin farklı olduğudur;

yani diyelim 15 tane kitap aldınız ürünün bilgisinin olduğu yerde 2-3 gün veya 2-3 hafta da yazabiliyor. bu nedenle siz kitapları alırken 2 seçenek vardır: mümkün olduğunca az paket yap yada çok paket yap diye.

mesela bana 11 tane kitap 3 ayrı paket olarak gelmişti, bunların teslim tarihleri vbsi farklı olabiliyor, 2 paket arasında bi kaç gün veya haftada olabilir.

bunu değiştirmenin bir yolu yok, ama

anca mail atarak hepsini tek paket istiyorum derseniz yapıyorlar. bu seferde teslim tarihi uzuyor baya bi.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

shipment pahalı ama mesela bir liste yapıp belli bir sayıya gelince sipariş vererek ingilizce FRP kitaplarını hemen hemen Türkiye'deki fiyata almanız mümkün

aynı fiyata alacaksam niçin alayım sorusu var tabi
Türkiye'de bulamadığınız ya da tükenmiş kitaplar için[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

amazon.de ayrica uzun zamandir kullanan uyelerine acaip kiyak geciyor... artik her siparisimde her urunden 1-2 euro indirim aliyorum ki toplu siparis verdigimden o indirimler birlesiyor shipping'i bedavaya getiriyorum cogu zaman (simdi bide uni'ye oraya gidince shipping direk bedava olacak 20 euro uzeri alisverislerde oh diorum hehe)... amazon.com'da ayni uygulama yok neden bilemiicem[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

eheuehe benim amazondan verdiğim 25 kitaplık sipariş toplam 8 teslimatla 20 temmuz - 25 ekim arası geliyordu ... biraz toparladım sonra toplam 5 teslimat oldu .. son ikisini bekliyorum ... yani çok dağınıksa toplatma şansı var ayrıca 8 teslimat senin cebinden ekstra para çıkması anlamına da gelmiyor .. o süper bir olay.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...