Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

a takımı

hope

Öne çıkan mesajlar

ya biey mördak henibıl fresh ne güzel bir diziydi( eğer bir sorunuzuz varsa ve size kimse yardım etmiyorsa onları araya bilirsiniz belki size a takımı yardım adebilir..)
peki nerde o güzelim dizi oynasın tekrar 3 sene önce filan flash tada kanal 7 oynuyordu ama yok şimdi daha doğrusu yabancı dizi yok millet tutturmuş yerli dizi neymişde daha çok kazanıyorlarmış bitefa akşam eve geklince komanda benim elimde ailemde mecburen bakıyorla ne dizisi ne yelisdi ben açarım kafaya göre veo yerli diz,yede bakılmaz renklamlarda izlenemez lütfen şu kanal 7 ye gidip şu a takımını oynatsınlkar tekrar yada görevimiz tehlike haa haa dama mcgayver var oda güzeldi sonra alf . bizim ev.koca ayak valla işe gitmem bunlar bakarım öyleki güzel diziler neymiş o yok asmalı konak yok bşilmem ne hadi en son babalar duyar yads açoçuklar duymasın(gerçi onunda boku çıktı)pardon neyse birşey demiyecegim lafı uzatmayayım sizler anladınız herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

heyt be, cidden mistır ti ile mördak'ın atışmalarını özlemişim.. tema müziği de süperdir, bir yerden bulup indireyim sonra.. kanal 7'de birkaç defa izlemiştim verirlerken ama kötü saate denk geliyordu benim için..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh ahh çocukluğumu hatırlatan pek az şeyden biriydi.. Tek bölümünü kaçırmazdım. Gerçi ölen insan bi kere bile göremedim ya dizide o kaldı içimde. :-)

not:iğrenç bi espiri hissediyorum..[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

süperdi, hele her bölüm birşeyler inşaa eder çetelerle savaşırlardı.

Hanibbal 91 de yada 92 de sanırım kanserden vefat etti.

Yakışıklı ve çapkın olan fresh te kansere yakalandı 90larda ama yendi ve sağlıklı şu an.

Dıt dıııt dıııtt dı dım dıtt - dıdıdıtdıt dıt dıııııt dım dıdıdımdıııııım

Murdock'ı tek geçerim, deli pilot hehehe[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...