Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

köpek maması hakkında.

Bella

Öne çıkan mesajlar

köpeği olanlar köpeklerine hangi kuru mamaları veriyorlar acaba?
ben hill's veriyordum fakat bu gdo şeysinden geçme dolayısıyla sınırda takılmış durumda bulamıyorum.

siz neler veriyorsunuz kuru mama olarak?
ya da mesela ne verdiniz de beğenmedi yemedi? ne verdiniz çok sevdi?
Sosyal ağlarda paylaş

ben köpeğime 1 yaşına kadar devamlı kuru mama vermiştim

ondan sora genellike ev yemekleri veriyordum

ona ayrı makarna alırdık yağsız verirdik mesela

hayvanlara sadece kuru mama vermemek lzm.bebeklik zamanlarında olgunlaşana kadar yeterli bana göre

ki köpekler kedilere göre daha cüsseli olduklarından finoları saymıyorum yağı şekeri tuzu olmayan midesine bozmicak herşey verilir
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Köpeğimi kaybedeli yaklaşık 1 ay oldu.. 8 yaşındaydı.. Sana baktıgım süre boyunca yemek - mama ile ilgili bildiklerimi söliyim,

Paşa ya biz kuru mama olarak Royal Canin Veriyoduk en kaliteli mamalardan birisi yalnız Royal Canin in tad olarak çok farklı olduğunu sölüyo veterinerler ve Royal Canin yiyen köpekler kolay kolay başka mamalara alışamıyolar. Royal Canin i eger sonradan degiştirmek istersen problem olabilir. Ayriyeten Paşanın son zamanlarında yani hastalıgı ortaya çıktıgı zamanlarda Eukunaba nın Özel Düşük Protein ve Kalorili Hasta mamasını verdik. Eukunaba şuan Royal Canin le başabaş bi mama. Kısacası Kuru mamada Hayvanına azıcık deger veriyosan Royal Canin yada Eukunaba vericeksin.

Ps: Her ne kadar ev yemegi yerken gözünün içine baksalarda ev yemegi vermekten kaçın çünkü agızda koku ve dişlerinde tartar yapmaya başlıyo bi süre sonra ve hem seni hem köpegi rahatsız ediyo. Sürekli olarak agzının temizlenmesi gerekiyo ve bu öle diş fırçalama gibi bi durum degil bayıltıp bildigin metal aletlerle yapılan bişey.

Neyse umarım yardımcı olmuşumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben ev yemeği vermiyorum zaten hill's in kuzulusunu yiyordu hem de burun kıvırmadan, memnundu yani.

ama bu gdo hedeleri yüzünden sınırda takılınca hill's, bulamamaya başladım o yüzden Royal Canin aldım ben de ama hill's bulursam ona dönücem tekrar.

ayrıca teşekkür ederim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Yardımcı olabildiysem ne ala..

Umarım Royal Canin den başka mamaya dönerken problem yaşamassın çünkü dedigim gibi hangi veterinere gitsem hepsi aynı şeyi söledi. İçerigi çok farklıymış diger mamalardan o yüzden Royal Yiyen köpekler kolay kolay vazgeçemiyomuş..

Neyse anladıgım kadarıyla seninki biraz oburumsu,ver gitsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...