Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahalara Geri Dönüş

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

beyler proflara tavsiye istiyorum:

ŞAMAN: miner/herbalist
MAGE: engineer/alchemy

öncelikle; profflara bufflar gelmiş, hiç sölemiosunuz, az öne wowheaddden örendim. ayıp ayıp cık cık :P

mining: +60 stam (süper)
herb: 3k HoT veriyo (şamana pek gideri yok mage olsa belki)

bi de skinner +60 critical strike veriyo ona şeyim düştü görünce.

--

SORU:

1- arkaaş dediki artık kimse pot mot flask kullanmıyo, zaten milay tane class buff gelince bi de zindanalrda da bufflar var. alchemy öldü diyo. ben 70kene günde 1200g temiz kazanıodum. şuan kuruş kazanamazsın dedi arkaaş.

alchemyi silsem mi?

2- alchemyi silersem herbe de ihtiyacım olmaz şamana skinning kasarım +60 crit alırım temizinden. hem deri meri toplarım gider leatherworker bulur kendime item yaptırırım (çok boş bi düşüncemi oldu acaba)

3- enginnerdan yıllardır bir halt fayda görmedim. bu gdişlede görecek gibi durmuyorum. saçma sapan pahalı pahalı alet edavatlar. kullanılmıyo da.. neden silmedim şimdiye kadar, çünkü engineer kasarken harcadıım parayla gerçek hayatta ev alırdım da ondan. napsam silsemmi?

4- VELHASIL KELAM; ben benim profları nası ayarliyim ne dersiniz ?? neyden para geliyo şu an, nası para kasılıyo? duydukalrın yannışmı? alchemy iyimi? enginener silimmi? başka bişe kasimmi? nedersiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

aman allah korusun. hardcore oynama devrimi kapadım ben :)

özellikle para için soruyorum ben proffları. bir de, gerksiz bir prof boş boş duracağına silerim yenisini kasarım. ben seviorum öle prof kasmayı. lvl 1 mekanlarından itibaren dolana dolana zaman geçire geçire item toplayıp prof kasıom çok eğlenceli :)
Sosyal ağlarda paylaş

pot bilmiyorum da flasklar hala kullanılıyor, öyle ki 1 hafta gündüzleri random dungeona kayıt olup o arada stormpeak, icecrown da ot toplayarak 10k goldluk malzeme aldım 3 tane craft 264 lvl item için.

Elixir Master için söylüyorum, cogunlukla x4, ama arada x5 - x8 - x10 proc gördügüm oluyodu, 20'şer li stacklardan satıyodum 420 450g arasında, ve ertesi güne kalmıyodu, tabi dungeonlardan gelen triumph larla epic gem alıp onlarıda koyuyodum ah ye.

Ama para lazım deilse hiç biriyle ugrasmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm. yani alchemyde hala iş var diyosun. benim mage elixir master. lvl70te ama. şamandan sonra madem onu da kasim 80 yapim. o da büyüsün flask yapsın :), şeyi merak ediyorum. mage i lvl 80 yapmadan da alchemyi 450 yapabilirmiyim? lvl70 - alchemy 450, cuk cuk flask bassam? bu düşüncemde bi yanlış bi nokta varmı acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...