Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ok bende actim

Madturk

Öne çıkan mesajlar

tebrikler mad. kimse alınmasın kızmasın ama aslında ilk açması gereken de sendin. bu oyunda o kadar çok hata var ki bence sen şu anda jedi ların masterlarının masteri olmalıydın. çünkü hatırlıyorum ilk oyuna başladığım gün bile inanılmaz bir günde herşeyi masterlama yeteneğin vardı. Sana her zaman Sgecca'dan /bow
Sosyal ağlarda paylaş

son durumun pek bir önemi yok ben 1 senedir oynuyorum bu oyunu hatta daha fazla oldu. mad kadar süper bir oyuncu ve onun kadar başarılı birini görmedim. adama dersin ki imp. base lazım bir günde alır ki kasarak kimsede stormtrooper armor yokken onda vardı oyunda kimse doktor diilken o 2500 küsür buff yapıyordu rev ediyordu inanamıyorum yani kaç kere oldu hatırlamıyorum bile beni ölümden kaldırdığını ayrıca her gün başka bir meslek sahibi oluyordu yani o işte diyorum jediların benim gözümde masterıdır. :)[signature][hline]Sanny Sungur
Master Smuggler-Master Tka-Master Pistoleer

Sinny Sungur
Master Riflemen-Master CM

Tabii Bunlar Umarım olucak durumları :)
Sosyal ağlarda paylaş

heh birde iyi yanindan bak..pvp yapicak bir suru jedi kaynicak ortada pub10 sonrasi..ama tabiiki taa bu zamanda acman cok yazik..zaten SOE sux..ya aslinda 1 sayfa yazi yazardimda hep ayni sey gerek yok..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Maaaaadddd!!!!!

Dostum :) Hayırlı olsun, darısı accountunu cancel edip belki geri dönmeyi düşünen grindcıların başına. ;)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madturk, 01 Aralık 2003 14:39 tarihinde demiş ki:
TOI

Master Artisan
Master Architect
Master Weaponsmith
Master Merchant
Master Image Designer (1. holo)
Master Medic (2. holo)
Master Marksman (3. Holo)
Master Teras Kasi (4. Holo)
Master Scout
Master Entertainer
Master Brawler
Mastrer Commando

Hala acilmadi...

tarihe bakınca cidden ilk açan sen olmalıydın türkler arasında :)

hayırlı olsun[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zegna, 08 Şubat 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
fasıldan geldım
kafamda darbuka sesi var hala
gecmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...