Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapidshare Yeni Fiyat Politikası ve Prepaid Sistemi

lowers

Öne çıkan mesajlar

yeni sistem sonunda olmuş sanırım.

herkes için tek paket: 30 günde 99 rapid yiyen 30gb kotalı.

yani: eskisi gibi rapid kontör almaya devam edeceksiniz, canınız isteyince 99 kontör verip 30 günü toptan alacaksınız.

ESKİSİNDEN UCUZ. çünkü hiç kullanmadığınız halde bile günde 4 rapid x 30 gün 120 rapid ediyor üstelik 30x1gb kota vardı. şimdi 30 gbyi isterseniz bir günde yiyebilirsiniz.

üstüne 5 gbsi 14 rapidden trafik alabileceksiniz. üstelik kullanılmayan trafikler birikiyor, silinmiyor.

gerçekten feedbacki dinleyip güzel bi sistem oturtmuşlar sanki sonunda. hem eskisinden ucuz hem de esnek oldu gibi.

hiç kullanmadığınız durumda ayda 1€ veriyorsunuz üyeliğe. 30 günlük paket bittiğinde otomatik olarak yeniden al demezseniz onu bile ödemiyor olablirsiniz hatta.

KRALSIN RS
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

lowers said:

Rapids: 766 Rapids/Day: 78
Server time: Tue, 06 Jul 2010 14:10:36 CEST Traffic left: 20 000 MB
Free RapidPoints: 11 363 Premium RapidPoints: 3 477

Benim şuanki durum böyle

ABİ HİÇ Mİ OKUMUYOSUN YA. GEL DE BAĞIRMA. adamlar demiş ki bu puan programı durduruldu!!!

Yeni sistemle milletin bağırmasıyla iptal ettiler evet Saygılı ol benim yazdığım saate ve tarihe bak benim 20bin puanım halak oldu ameleler yüzünden
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca yeni sistem Uploader lara darbe vurdu.
Nekadar fazla upload yaparsan okadar çok rapids in gidecek sıctık yani

80gb uploadim var ve bu SALAK LEECHERLAR Yüzünden 99+140Rapids puanım günlük gidecek. BÖYLE Şerefsizlik OLMAZ!

Uploader Lose! Leecher WİN! HAYIR Tabiki

Upload eden olmassa üzgünüm leechte yapamayacaklar

BU YENİ SİSTEM TÜM ESKİ ARŞİVLERİN SİLİNMESİNE Yol açıcağına eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

lowers gazlanma hemen:P

userlar küstü diye bitirmediler o puan olayını, 18 hazirandan duyuruldu, temmuzdan itibaren bitiyor diye. puanların gitti diye bana kızma:P

ama uploader olmazsa dosya olmaz, dosya olmazsa rapid olmaz konusunda %100 haklısın, kısa vadede bizim için iyi gibi gözüksede sene sonuna rapiddeki dosya sayısı ne olur bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

lowers gazlanma hemen:P

userlar küstü diye bitirmediler o puan olayını, 18 hazirandan duyuruldu, temmuzdan itibaren bitiyor diye. puanların gitti diye bana kızma:P

ama uploader olmazsa dosya olmaz, dosya olmazsa rapid olmaz konusunda %100 haklısın, kısa vadede bizim için iyi gibi gözüksede sene sonuna rapiddeki dosya sayısı ne olur bilinmez.

sene sonunu birak setting bölümünde otomatik 60 günkullanılmayanı sil açılmış .
Ve sağlam yerler biliyorum 200gb üstü downloadı olanlar onlar ne yapacak ? deli paralar yatırcaklar ama hiç bi yararlarına olmayacak kötü yani... silinecek o dosyalar 2 ay içinde kesin. birde aylık 76$ veremez adamlar.. hiç bişi almadan
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

şimdi ben dosya indirince benden trafik gidiyor. ama dosya indirilen adamdan da mı trafik gidiyor?

Nix olarak :) hemen bi abuse Yöntemi buldum uploadlar için

şöyle bişi yeni pre. açıyorsunuz ona Dolduruyorsun Uploadları settingsten seçiyorsun Sonsuza Kadar hiç silinmesin diye :)
Doğal olarak Point çekemio 0 olduğu için ama Dosya yükleyebiliosun :) 200gb yükledim halen yükleyebiliom tık yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu diyen;

lowers said:

goldbären said:

ABİ HİÇ Mİ OKUMUYOSUN YA. GEL DE BAĞIRMA. adamlar demiş ki bu puan programı durduruldu!!!

Yeni sistemle milletin bağırmasıyla iptal ettiler evet Saygılı ol benim yazdığım saate ve tarihe bak

... bunları da demiş:

lowers said:

80gb uploadim var ve bu SALAK LEECHERLAR Yüzünden 99+140Rapids puanım günlük gidecek. BÖYLE Şerefsizlik OLMAZ!

lowers said:

TEBRİKLER ALL LOSERS AMELE LEECHERS !

Allah kimseyi akılsız bırakmasın, kötü hakikaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Bunu diyen;

lowers said:

goldbären said:

Yeni sistemle milletin bağırmasıyla iptal ettiler evet Saygılı ol benim yazdığım saate ve tarihe bak

... bunları da demiş:

lowers said:

lowers said:

TEBRİKLER ALL LOSERS AMELE LEECHERS !

Allah kimseyi akılsız bırakmasın, kötü hakikaten.

evet kimseye ben Diğer üyeler gibi küfür etmiyorum hiç olmassa daha usturuplu ve terbiyeliyim.
goldbären orda dediği "gelde bağırma" diyip bağırması na karşılık dedğim birşeyidi ki zaten herhangi bir sürtüşmemiz olmadı.

Ayrıca Böyle quote ler alırken Zamanlar çok önemli Herşey Değişime uğrayabiliyor Paparazicilik yapan magazin programları gibi kesip biçip Haber yapmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

lowers said:

goldbären said:

ha bide amele leechers diye küsmüşsün ama eski sistemde sana 20bin puan kazandıran adamlar şimdi amele şerefsiz mi oldu (:D

kendi kendilerinin önünü kapattıklarının farkında değiller işte

hocam sen demek istediğimi anlamamışsın. eski sistemde sana puan kazandıran (belli ki bu puanlarla yeni accountlar aldın / sattın) leecherlar, sistem değişince niye salak amele loser oldu. sen onlardan hiç mi faydalanmadın?

free account alıp bol bol dosya yüklemek olduğuna göre yükleyenler açısından da sorun kalmadı. ayrıca adamlar onu bilerek bırakmışlar demekki, uploader olmayınca indiren ve RS satın alan olmayacağını biliyorlar demekki. öyle exploit buldum diye sevinme hemen :P
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

lowers said:

goldbären said:

ha bide amele leechers diye küsmüşsün ama eski sistemde sana 20bin puan kazandıran adamlar şimdi amele şerefsiz mi oldu (:D

kendi kendilerinin önünü kapattıklarının farkında değiller işte

hocam sen demek istediğimi anlamamışsın. eski sistemde sana puan kazandıran (belli ki bu puanlarla yeni accountlar aldın / sattın) leecherlar, sistem değişince niye salak amele loser oldu. sen onlardan hiç mi faydalanmadın?

free account alıp bol bol dosya yüklemek olduğuna göre yükleyenler açısından da sorun kalmadı. ayrıca adamlar onu bilerek bırakmışlar demekki, uploader olmayınca indiren ve RS satın alan olmayacağını biliyorlar demekki. öyle exploit buldum diye sevinme hemen :P

ufacik bişiyi exploit yaptın ya :) bravo hehe
ayrıca özellikle bırakılmış bir durum şuan yazılan kurallarla uygulama ayrı işliyor. Mesela 6 gündür Rapids puanlarım bi değişime uğramadı hep aynı duruyor 50gb üstü indirme yapıyorum günlük yine farketmiyor. Bunun üstüne 100gb lik upload yaptım denedim 1 gün farketmedi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...