Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski acilis ekranina geri donme

tomkat

Öne çıkan mesajlar

tomkat said:

bi bok yapamazlar

online diilimki acilis ekraninda

istedigimi yaparim

istersem hitlerin resmini koyarim lol

"Ne kadar kendimden emin ve kaba konuşursam o kadar güvendeyim" mantığını bir kenara bırakmak lazım, muhattap Avrupa şirketi olunca Türk çirkefliği değil, yasalar öncelikli oluyor. Client içinde bir değişiklik yaptığın için EULA/TOS ile ters düşmüş oluyorsun, istediklerini yaparlar.

Dediğin mantığı kendileri işletip göz yumabilirler de tabii ama bu hakları olmadığı anlamına gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gozumde monocle, agzimda pipo mantigini da bir kenara birakmak lazim bazen

2-3 dakkaligina eski login screen'e offline olarak bakmak turk cirkefligi mi oldu?

birakin turkuz, cirkefiz, kabayiz, barbariz avrupa cok cici mantigini

ayrica bunu orta asyadaki samanist atalarimiz disinda osmanli ve ilerisinden nefret eden biri olarak soyluyorum

ccc tengri ccc
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu işine gelen yerlere çekme çabanı anlıyorum, fakat yasal olarak hakları var ve "ne var yae işte offline screen" demekle yırtamayabilirsin diyorum ben de. Olsa olsa anlayış gösterip uyarı ya da kısa bir geçici ban verirler ciddi bir konu olmadığı için, ama client dosyalarına müdahale etmek kurallara aykırı, canları isterse tam yaptırımı bile uygularlar. Bu kadar basit.

O esnada da tam olarak offline değilsin bu arada bilgin olsun, hani "bağlanmadan nasıl anlayacaklar" gibi düşünüyorsan düşünme öyle. Solda gelen realm durumu, bilgi vs. ekranı için şöyle bir bağlanıyor hiçbir şey olmasa.

Dip not: Bir üstteki mesaj quote edilmez, bkz. forum kuralları.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi diyelim ben nostalji yapmak isteyen biriyim

oyunun login screen'ini bana hic bir illegal faydasi olmayacak sekilde editliyorum ve router'in fisini cekiyorum 3 dakka o portala bakip muzigimi dinliyorum

bu da mi suc

ayrica blizz'in isi yok teleportcu, botculari birakip benim masum login screenimle mi ugrasicak?

TOS'a aykiri oldugunu sanmiyorum kendi istedigim muzigi dinlemenin

bu kadar kuralci olmak sacma bence

bizim guildde professor'un tear gas'ina vanish attigim icin HEPIMIZ 72 SAAT BAN YIYCEZ YAPMAAAAA :(((((( diye aglayanlar gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Hakları var, yapabilirler, yasal olarak hiçbir itiraz hakkın da olmaz diyorum sadece. Bu kadarcık bir şey için uyarı bile vermeden ban atmaları düşük bir ihtimal senin de dediğin gibi, ama imkansız ya da dayanaksız değil.

Bir başka problem; Launcher'da Warden diye bir uygulama var (ya da yakın zamanda olacak) ve client bütünlüğünü / memory datasını kontrol ediyor çeşitli müdahaleler için. Ona takılıp otomatik olarak da ban yiyebilirsin, illa manuel olarak hangi dosyaları editlediğini farkedip de atmaları gerekmiyor yani. Öylesi daha da acı olabilir.

Bence 10-15 saniye dinleyeceğin bir müzik için girilecek risk değil bunların hiçbiri, ama senin seçimin tabii ki. Ben bu durumları belirtmek istedim sadece, senin iyiliğin için.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Hakları var, yapabilirler, yasal olarak hiçbir itiraz hakkın da olmaz diyorum sadece. Bu kadarcık bir şey için uyarı bile vermeden ban atmaları düşük bir ihtimal senin de dediğin gibi, ama imkansız ya da dayanaksız değil.

Bir başka problem; Launcher'da Warden diye bir uygulama var (ya da yakın zamanda olacak) ve client bütünlüğünü / memory datasını kontrol ediyor çeşitli müdahaleler için. Ona takılıp otomatik olarak da ban yiyebilirsin, illa manuel olarak hangi dosyaları editlediğini farkedip de atmaları gerekmiyor yani. Öylesi daha da acı olabilir.

Bence 10-15 saniye dinleyeceğin bir müzik için girilecek risk değil bunların hiçbiri, ama senin seçimin tabii ki. Ben bu durumları belirtmek istedim sadece, senin iyiliğin için.

yok ben seni anliyorum, onceki mesajlarim agresiflik yapmisim gibi geldiyse uzgunum, uslubum boyle sadece, kimseye saldirdigim yok

benim tek demek istedigim en zararsiz edit'e bile yaptirim uygulayacaklarsa butun add-onlara da restriction getirsinler

bi add-on gordum, fight'ta nerede duracagini falan gosteriyo

asil boyle seylerle ugrassinlar benim login screen'im yerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...