Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fala İnanır Mısınız, Fal Baktırır Mısınız?

sg-1

Öne çıkan mesajlar

geçen gün el falı baktırdık arkadaşlarla birlikte, işte scannera sokuyosun elini sonra bi kağıt çıkıyo printerdan sana veriyolar, galiba toplamda 10 tane paragraf var, random olarak veriyolar aynı paragraflar geldi bazı şeylerde asjkdaklds:D sırf o aynı paragrafları görme eğlencesi için değdi yani:P
Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

geçen gün el falı baktırdık arkadaşlarla birlikte, işte scannera sokuyosun elini sonra bi kağıt çıkıyo printerdan sana veriyolar, galiba toplamda 10 tane paragraf var, random olarak veriyolar aynı paragraflar geldi bazı şeylerde asjkdaklds:D sırf o aynı paragrafları görme eğlencesi için değdi yani:P

parmak izinizi alıp silikon kalıplara bastıktan sonra uluslararası casusluk olaylarında kullanıcaklar dostum..

yandınız..
Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

of hahah onlar taksimde 4 fal 1tl falları değil mi.
öyle birşeyler vardı bi ara? herkese aynısını falan veriyolardır.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Abi çok komik. Dindar adam fala inanmaz, dine göre Allah dışında kimse geleceğ bilemez vs. diye hatırlıyorum en azından. E dinsiz olan zaten bilimle alakalıdır, bilir bunların saçmalık olduğunu. Dolayısıyla fala inanıyorum diyen insanların olması çok garip :/

Ha ayrıcca yıldızların ve gezegenlerin konumları benim geleceğimde hangi kızla ne yaşayacağımı falan etkileyecek ha? lol

söylendi mi bilmiyorum da dinde fal olayının varlığına inanılır. Hatta fal ve büyü ile uğraşan da uğraşılmasını talep eden de lanetlenmiştir dine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

zeawee said:

of hahah onlar taksimde 4 fal 1tl falları değil mi.
öyle birşeyler vardı bi ara? herkese aynısını falan veriyolardır.

ankara bahçeli 7. caddede 4 fal 1 lira:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
evet ben de gecen gun bir site buldum gerci parali bakiyorlar ama super bakiyorlar..ister tarot istersen gercek kahve falini oturdugun yerden baktirabiliyorsun..mesela ben kahve fali baktirdim..fincanimin resimlerini cekip yolladim 25 tl verdikleri hesaba yatirdim bana bir sayfa dolusu fal bakip yollamislar,biran sasirdim sanki beni taniyorlardi...ve dedikleribir bir cikti ben valla devam ederim enazindan ayda bir baktiririm..nede olsa disarda icsen ayni parayi aliyorlar bu enazindan isimi goren adam akilli bir site valla isterseniz tavsiye ederim.. www.onlinekahvefali.gg.tr birde yeni blog acmislar(tu) www.lostonlinekahvefali.azbuz.comX(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...