Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Europe 1400

Griswold

Öne çıkan mesajlar

bence jewel olayını güzel ayarlamışlar sonuçta bişeyi cooldownu dolmadan yada kısa yoldan yapmaya çalışıyosan bi bedeli olmalı. jewel olayı olmasaydı bu sefer herkes 2 haftada tavan yaptırırdı karakterini sonrada bi anlamı kalmazdı oyunun. çok guzel çok dengeli olmuş bence sevdim ben
çok sağa sola boş yere harcamadıkça jewel sorun olmuyo ztn en azından şuana kadar olmadı bana.
Sosyal ağlarda paylaş

batuhan said:

Ben 3 kart aldım achivment gelmedi nasıl iştir ya:D

Biraz kabız bir oyun log out tekra oyuna gir. O zaman geliyor.

Neyse weaverim, çorap yapıp satıyorım paso. Reputation 10 oldu, evi bir üst seviyeye çıkarıyorum böylece rep 15 olacak en azından seçimlerde şansım artar.

Şimdi para çok ama jewelim az olduğundan, paso dükkana enhancment ler yapıyorum. İşçi sayısı 10 oldu, aynı anda üzerinde çalışabileceğim materyal miktarını 40 yaptım, şu +25 üretim hızına bonuz verenzımbırtıyı 6 seviye yaptım. Craft skili 21 oldu.

Şimdi yeni bir trade mi öğrensem (baker gibi) yoksa weaveri bir üst seviyeye mi taşısam acaba diye düşünüyorum.

Nasıl bir taktik izliyorsunuz şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

ben butun achieveleri yapıyorum yapabildigim kadar

3 craft achievei yaptın mı? 2 jewel istiyo ama 10k geliyo. woodwork baker ve bs yapınca

bir de detay, city hallda move var, bence ordan en aşadaki bölgelerdeki medium kalabalıktaki şehirlere taşının, ben 20 AP olunca hermen gecicem. office e girmek cok daha kolay olur, daha az hırsız vs. suanki sehrim 380 kişi total, gecicegim sehirler 180 falan

evi up ediyorum, house olucak, library falan koydum, workshopu up ediyorum bos durmuyorum,bi yandan pretzel basıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

3 craft achievi bence saçma. Yani 10 k için değmez. Şu an 4 saatte 10 k gold yapabiliyorum üretim ile. Ayrıca 5 tane jewel istiyor train için. Ayrıca 50 k ve 8 jewelde gerekli üretim binasının işsası için.

Şimdi var olan weaveri ya upgrade edip ikinci binayı dikmem gerekiyor yeni materyal üretimi için. Yada yeni bir craft binası inşa edeceğim bakalım. Hangisi daha mantıklı ise.
Sosyal ağlarda paylaş

Workshop upgrade -> daha pahalı şeyler yapabilme -> daha çok para olduğundan mevcut mesleği maksimum seviyeye çıkarıp sonra diğer meslekleri kovalamak daha mantıklı. Ayrıca başka meslek edinirseniz gene de 50k'yı kafadan o mesleğin workshopına gömmek gerekiyor.
Achievement kovalamak hem kısa vadede daha iyi para getiriyor hem de jewel sağlıyor başlangıçta bolca, bir sürü yaptım ben de. En mantıklısı o gerçekten başlarda hızlı gelişebilmek için.
Taşınmak ta güzel fikir ama taşınılacaksa office kaybedildiğinden hiç kovalamamak lazım politika, beni supremoluktan şutladıklarından (dün çok az bakabildiğimden sdf) ben de taşınayım diyorum tenhaca bir şehre, çok büyüdü Kensington eheh.
Aslında ortak bir şehirde toplaşıp guild kursak kendi aramızda çok rahat olabilir, bence şehir belirleyip hazırlık yapalım ufak ufak. Hem de officeleri kapatırız misler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...