Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buralari yikiliyo benden yikiliyo, hergun pesime biyikli takiliyo

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

Bu kıza gıcık olmuyodum önceden böyle değişik şeylerle gündeme geliyodu,o skeçlerde falan bıyıklı demesi falan. Fakat bunları birleşritip reklam amaçlı kullanmasına uyuz oldum. Artık bu da karalistededir. :) (Paticik suikast timi falan mı kursak napsak lan şunları temizlesek)[signature][hline]---Çok yakında Daoc'da---
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

ben seviyorum böyle geyik şarkıları kardeşim, zagaya sevmesem de, kızım gazetede okuduğum yorumları falan hoşuma gitmişti. şarkıyı dinlemedim gerçi ama helal olsun iyi yapmış.

tüm sözlerini bilen bulan varsa bi şettirse buraya.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

bu kızı okan bayulgen acarak unlu yapti, adam da gercek 1 potansiyel oldugunu bir kez daha anlamis olduk.

populer muzik dedigimiz cok dinlemekten ileri gelse idi, zamaninda turk sanat muzigi yapan ( adlari aklima gelmiyo su an ) kisilerde tek alternatif oldugundan pop muzik yapiyordu o zaman.pop populerin kisa hali fakat, yurt disinda ureyen "pop culture" degil , "pop muzik" bir tarz.
Sosyal ağlarda paylaş

pop müzikle popüler müzik aynı şey değildir.birçok kişi aynı sayıyor ama.mesela zamanında metallica bile popüler müzikti.ama asla pop diyemeyiz bunlara.bu arada bu "yıkılıo" ablamızı zaga'da gayet beğenirdim de sırf para için yapmış sanırım bunu o yüzden her ne kadar nefret etsem de anlayışla karşılayabiliyorum.yani para kazandırıcak olsa pop şarkıcısı diye salak gibi çıkmazdım ama o salak tiplere şarkı yazıp paramı alırdım heralde.ne ki sonuçta " yar nerdesin,yar napıosun,beni aldattın allah belanı versin" şeklinde sözler....müzik için de(müzik demeye bin hatta ikibin şahit ister) iki tane 300-500 hatta katsayıyı ve kafa şişirme etkisini arttırarak 3000-5000 ekleyerek 5 tane de kıro kemancı tutarak gayet "türk popu" tadınca şeyler çıkabrılabilir...[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 07 Ağustos 2004 21:57 tarihinde demiş ki:
çok tatlı ve eğitimli bir kız, hastasıyım.

Yes she is.[signature][hline]- Takılı olmak?
- Takılmak, takılıp gitmek, ah be abi olmak.
- ?
- Allah kahretmek seni.

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 09 Ağustos 2004 13:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tek söyleyebileceğim müziği oyuncak ettiler.... yani nezaman salak bi laf çıksa bkz. DÖNCEM BEN SANA hemen onu şarkı yapıp kaset çıkaıyolar 1 haftada... salak salak işler işte...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

ayça tekindr.. bir zamanlar g-hastasıydım çok şeker bir hatun olduğunu düşünürdüm albümü çıkacağını öğrenince ahanda negzel demiştim ama daha önce şöhreti yakaladığı geyiklerden yaptığı şarkıyı başarısız bulmadım
kelimelerle anlatımalayacak kadar bir abartma kelmesiyle başarısız buldum...

hakkında topladığım bütün resimleri ve röportajları makaleleri de attım çöpe...

ulan ayça bu bana yapılır mı beee :(
*!fırk*[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

O kiz kafa, egitimli, mantikli biri gibi geliyodu bana hep. Severdim ben de onceden ama bu sarkisi tam bir rezalet resmen paraya sikistim nerden para koparsam kardir diye yapilmis bir sarki. Albumde kac sarki vardir sarkilar nasildir bilemem ama boyle bir sarkiyi cikis sarkisi olarak secen birinden artik hayir gelmesini bekleyemem. Aslinda Zagayi birakip Mali barda calismaya baslamasiyla degisti.
Sosyal ağlarda paylaş

her popüler müzik, pop müzik değildir.
eagleeye pop müzik dıptıs tır, bazıları da, "pop müzik suxtır" demiş.

aklıma pop olarak hemen micheal jackson, mfö, sertab erener geliyor.
80lerin sonu 90ların başında en sevdiğim ve en çok dinlediğim şarkıları yapmış kişiler bunlar.
pop dediğimiz dıp tıstan ibaret değil.
ona daha çok club, house vs vs deniyor.
mesela dıp tıs dediğin papi chulo'dur, are you ready'dir.
hiç de sevmem o müzikleri.
açarım comanchero'yu bin kez dinlerim onun yerine...[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...