Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pisicik

=)

Öne çıkan mesajlar

kedi çok güzel hakkat, ama iran değil o, başka bir tür melez.

iranların suratını kürekle düzlemişler gibi olur, gözleri de birbirinden ayrık olur biraz.
caps koyayim hatta

^ iran kedisi bu

senin yavru büyük ihtimalle chinchilla, onlar da iranla başka bi türün melezi gerçi. The Chinchilla Persian diye geçiyor adları.

Sosyal ağlarda paylaş

kardeşleri aynı öyle dümdüz suratlı bi bu biraz düzgündü zaten tek erkek buydu büyüyünce enine genişler dediler. şimdi benim bir sorum var bu arkadaş süt içmiyor sütten kesimişti zaten biz aldığımızda.şimdi süt içmesi şart mı ? bazen içiyor çünkü...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Genel Yönetici
ablam bir kedi almaya karar verdi. kedi ırklarından bazılarını gösterdim. sonuç olarak iran kedisini çok sevdi. iran kedileri hakkında biraz araştırınca çoğu karakteristik özelliğinin uygun olduğunu ama uzun tüylerinin biraz sorun olabileceğini düşündük. iran kedisi gibi bir yüz hatlarına sahip egzotik shorthair ırkını bulduk. tüyleri daha bir kısa fakat nereden bulabiliriz hiç bilmiyorum :)
kediniz inanılmaz tatlı. uzun ömürler dilerim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversite bitimine kadar kedi besledim ve hastasıyımdır(ben baytar olmama ragmen hanım hayvanlardan korkuyor o yüzden besleyemıyorum sımdı) ancak iran kedilerini sevmem,fazla hımbıl gelır bana,kedi dediğin gerektıgınde cizecek gerektıgınde sevecek.Tekir özellıklede sarı beyaz kısa tuyluler favorımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...