Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free fall

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

abi videoda gosterdigi kadarını gayet dalabiliyor adamlar da. deligin dibinin ne kadar oldugunu bilemeyecegim ama video suresini gercek zaman olarak alırsak o sure boyunca gidilen yere dalabilirler yani tüpsüz. ama işte agırlıksız öyle elini kolunu kıpırdatmadan batamaz.

4 gün öğle vakti çekilmiş..

o çukur derin bayağı 202 metre.

ama görüntüsü çok güzel.. hani çok derine gidemeyeceğ kesin de olsa bile dalası geliyor adamın..

adam dünya şampiyonu, dalar yani video süresini rahatlıkla. ama işte bu işin görsel kısmı..
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel çalışma olmuş, lakin bi detay, eğer adamın üzerindeki göründüğü gibi düz dalgıç kıyafetiyse ağırlıklız dalması mümkün değil 12 mt de elim ağırlık kancasını çıkartmıştı yanlışlıkla dalıp alamamıştım kıyafetle kıyafeti çıkartıp dalmam gerekti..

ha kıyafet farklıdır onu bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

o kulagın bi olayı var. ozel timde gorevli bi polis komsumuz vardı, dalmaya gitmisler falan. ilk o kulak olayı aklıma gelmisti, sormustum ben de ama tam hatırlamıyorum simdi.

nefesini tutup kulaklarına baskı yaparak falan dalıyosun galiba bi seviyeye kadar, sonra sinüslerin bosalıyomus, burnunda deli gibi kan geliyomus falan. ama tamamen normal biseymis yani. o olduktan sonra sorun kalmıyo sanırım.

sallamıs da olabilirim aklımda kaldıgı kadarını anlattım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...