Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP'ci rogue'un PvE kazmalığı

metalheart

Öne çıkan mesajlar

bi de bu "nolifer" modası çıktı, o ne alaka lan ?
hakaret mi bu, yeri zamanı niye böyle random. niye laf sokana "nolifer" diyosunuz falan anlamadım şahsen. hırbo de, artis falan de, nolifer ne oluyor ki? ne biliyon nolifer oldugunu mesela, senden 10 kat fazla yaşıyodur belki. ama hırbo diyebilirsin hırboluk yaptıysa.
ayrıca soru sorup cevap alıp, cevabı okumuyosan, okudugun cevabı anlamıyosan, ve hatta sallamıyosan. adama BSG derler (battle star galactica)
Sosyal ağlarda paylaş

metal bunların hepsi ağır noobdur anlamazlar ama çok iyi pro ayağında takılırlar rahat ol sen. EJ'ye gir ingilizcen varsa oradaki rogue bölümünü detaylıca oku yoksa google translate falan kullan, classının hertürlü mekaniğini pvede nasıl kullanacağından emin olursan daha az sorun yaşayacaksındır. Orada faq lar falan olacaktır bunları detaylıca incele ileride soracağın soruların yanıtlarını önceden bilmiş olacaksın.

Hit rating ile alakalı sorduğun soru oyundaki bilgi eksikliğinden kaynaklanmış bunu idrak etmeden hemen flamee sarmışlar adamın yanlış anladığını görmek zor olmasa gerek. Yardım etmek sabır işidir karşındaki adama herşeyi detaylıca anlatman gerekir öyle iki cümle kurup ardından gelen cevaba trip atmak saçma. Hepinizi döverim.

ps: Baal nasılsın bebeğim görüşemiyoruz epeydir ?
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

bi de bu "nolifer" modası çıktı, o ne alaka lan ?
hakaret mi bu, yeri zamanı niye böyle random. niye laf sokana "nolifer" diyosunuz falan anlamadım şahsen. hırbo de, artis falan de, nolifer ne oluyor ki? ne biliyon nolifer oldugunu mesela, senden 10 kat fazla yaşıyodur belki. ama hırbo diyebilirsin hırboluk yaptıysa.
ayrıca soru sorup cevap alıp, cevabı okumuyosan, okudugun cevabı anlamıyosan, ve hatta sallamıyosan. adama BSG derler (battle star galactica)

nolifer denilmesinin bir mantığı var. millet wow'un başından kalkmayalı o kadar uzun zaman olmuş ki adam atar yapmadığı halde yaptığını zannediyorlar. halbuki adam sadece net bir şekilde söylenen bir şeyi anlamımış. ben de wow oynarken böyle tahammülsüzdüm. nolifer'lığın alametleri. o yüzden öyle demişler, doğru demişler.

kaldı ki öyle olmasa bile hakaret olarak da kullanılabilir. insanların hakaret olarak hangi kelimeleri kullanacağını belirleme çaban çok anlamsız. birincisi seni ilgilendirmez, ikincizi neden hırbo veya artis desin? belki tıpkı senin nolifer'a gıcık olduğun gibi o da hırbo'ya gıcık oluyordur. hepsi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

millet wow'un başından kalkmayalı o kadar uzun zaman olmuş ki adam atar yapmadığı halde yaptığını zannediyorlar. halbuki adam sadece net bir şekilde söylenen bir şeyi anlamımış.

Bunun WoW'un başından kalkıp kalkmamakla ne alakası var? Benim hesabım bir senedir falan kapalı mesela ama ben de birine "x statına asıl" dediğimde 2-3 kere "he tamam o zaman ben y'yi köklüyorum" diye cevap alsam ben de kızarım. Abuk subuk bağlantılar kurmaya gerek yok.

Bir başka çelişki ise şu; işinize gelince o "nolifer" adamlara soru sormayın o zaman, bilgilerinden yararlanmayın, gidin kendiniz keşfedin. Oyun orda, Google orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

birincisi seni ilgilendirmez, ikincizi neden hırbo veya artis desin? belki tıpkı senin nolifer'a gıcık olduğun gibi o da hırbo'ya gıcık oluyordur.

beni niye ilgilendirmesin bana nolifer diyor, hırbo ya da artis denmesinin normalime gitmesinin sebebi , orda şahsen artislik yapıyorum lafdan anlamayan arkadaşa, ve onun gibi lafdan anlamadığı için önceden laf işiten yandaşlarına. bunun noliferlıkla bi ilgisi yok, gelip wow bilgisi istatistiksel veri falan sunmamışım ondan garibime gitti sadece, alınmadım da kızmadımda zaten pek sallamadım da görüldüğü üzere gerilerde, sadece garibime gitti, bu insanlara nolifer diyen 18-24 yaş genç grubunun hayatı kadar seks hayatı, hayatlarının 2 katı kadar gece hayatım var mesela ama adam gelip salyalar saçarak ÖÖÖEAA NOLAYFIIR diyor o garip, yoksa buyursun desin bi anlam ifade etmiyor. lavuk hırbo denyo gibi hem küfür cezası olmayan hem etkili sözler kullansalar halbuki (ahah) doğru olma şansı var, hakaretimsi bi yönü var. nolifer direk bomboş bi sözcük.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Gutshot said:

millet wow'un başından kalkmayalı o kadar uzun zaman olmuş ki adam atar yapmadığı halde yaptığını zannediyorlar. halbuki adam sadece net bir şekilde söylenen bir şeyi anlamımış.

Bunun WoW'un başından kalkıp kalkmamakla ne alakası var? Benim hesabım bir senedir falan kapalı mesela ama ben de birine "x statına asıl" dediğimde 2-3 kere "he tamam o zaman ben y'yi köklüyorum" diye cevap alsam ben de kızarım. Abuk subuk bağlantılar kurmaya gerek yok.

Bir başka çelişki ise şu; işinize gelince o "nolifer" adamlara soru sormayın o zaman, bilgilerinden yararlanmayın, gidin kendiniz keşfedin. Oyun orda, Google orda.

wow'un başından kalkmamakla ne alaksı var? ben wow oynarken tam anlamıyla yaşamadığım için mutsuz, huzursuz, tahammülsüz, gün ışığına hasret bir tip oluyorum. özellikle sabaha karşı. aynı buradaki arkadaşın hemen sinirlendiği postundaki gibi oluyorum. o yüzden onu anladım. gel gör ki diğerlerinin o arkadaşa sakin ol diyeceklerine destek verip ezebilecekleri bir adam görünce kulağına su kaçırma çabalarına anlam veremedim, herhalde trade kanalında konuştuklarını zannediyorlar.

adam insan gibi kendi kendine kazma demiş, bilmiyorum demiş. sormuş. zaten zekası vasatın üzerinde olsa gelip burada sormak yerine gidip google eder, türkçe forumlarla uğraşmaz. bu başlıkta sinirlenen arkadaş ve ona destek veren sizler yüzünden böyle bu.

adam yapılan açıklamayı anlamamış. bu kadar basit. bir insana aptal olduğu için sinirlenmek daha büyük aptallık mı değil mi bilemedim şimdi. söz meclisten dışarı; bu olaydan bahsetmiyorum, genel konuşuyorum.

bir diğer çelişki dediğin hususa gelince; böyle yapacağınızı bilseydi sormazdı zaten. tıpkı benim ve diğer bilenlerin hiç sormadığı gibi. bundan sonra da soracağını zannetmiyorum metal nikli arkadaşın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...