Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni üye yardımı

xlaidehlevar

Öne çıkan mesajlar

az önce daoc indirmeye başladım 14 günlük deneme sürümünü 14 gün sonunda aylık ücret dışında herhangi bir expansion almama gerk varmı yoksa içinde zaten tüm expansionlar yüklümü 4.7gb lık bir yer kaplıyor download da yazan rakama göre

birde okuduğum kadarı ile us de oynamak gerekiyormuş doğrumudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Sen oynadığına göre sana sorayım revenant serverda herkes rr9+ civarı oldu mu? ya da hala kasan insan var mı çok?

cok oyniyan var yani millet xp bile kasiyo bos alanlar doldu

rr9+ olanda var rr2 olup yeni level 50 olmus kasmaya basliyanda ve her dakka action ver durmadan bi yerde birileri birilerinin kalesine zartini zurtunu aliyo baya hoş su an.
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant said:

Dartanian said:

Sen oynadığına göre sana sorayım revenant serverda herkes rr9+ civarı oldu mu? ya da hala kasan insan var mı çok?

cok oyniyan var yani millet xp bile kasiyo bos alanlar doldu

rr9+ olanda var rr2 olup yeni level 50 olmus kasmaya basliyanda ve her dakka action ver durmadan bi yerde birileri birilerinin kalesine zartini zurtunu aliyo baya hoş su an.

Oyun bitti toparlanmaz artık diye acc'ı satmıştım :( :D
Sosyal ağlarda paylaş

o 3000 kişi zevkini hiç yaşayamadım oynadığım dönemde int cafede oynuyodum saatleri uymuyodu maksimum merlin serverında 1500 kişi falan görmüşümdür :( hep içimde ukte ama dönüp kasmak zor geliyo hele accımı çok severken sattıktan sonra. Midde healerım falan vardı.Albde reaver hibde de druid vardı..Reaverımla server 1.siydim tee eski zamanlarda :(
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun baya değişmiş, birleşen serverlar vs. Şu an klasik serverlar kalmadı değil mi? Benim klasikte RR10 olmak üzere olan full template çok iyi bir NS'im vardı bırakmadan önce. Eğer tüm realmlerldeki charlar TOA ise dönmek istemiyorum zira TOA yüzünden oyuna ara vermiştim, klasik serverlar gelince tekrar dönmüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...