Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

bende oyuzden türkiyeyi seçmek zorunda kalmıştım ama şuan değiştiremiyorum işte regionı geçerli bi ödeme şekli seçmeme rağmen.

bide kredi kartı bulsam değiştirebilecekmiyim acaba oda var bi uyarı falan da vermiyor çünkü.

regionı değiştirmeyi başarmış olan var mı burda
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Mum_Chamber said:

unlocked'lar dedigin, iphone at&t disinda bir yerde satilmiyor amerikada, at&t'de de simlock free satilmiyor. ikinci el piyasasidir o. apple satmaya baslarsa muhtemelen iphone 4'u 599, gs'i 399'dan satar.

at&t sadece refurbished 3gs'ler icin taahhutlu fiyati 99'dan 49'a dusurdu. oyle cok bir ucuzlama yok yani =)

nasıl satılmıyor abi Bestbuy en yaygın commerce ve 2.5 senedir satıyorlar. Sürekli stock olmuyor tabi. Alırken uyarıyor adam, At&t'siz çalışmayacaktır diye, tabi hıhı cekiyoruz unlocklayacağımız için. ( Aslında unlocked dediğim contract'siz satiyor.

dedigin gibi onlar simlock-free degil, bestbuy da at&t'ye kilitli telefonu satiyor. 200 dolar olansa on odemesi. kontratsiz pesin alirsan 599'a satiyor bestbuy ama yine at&t locked. zaten bu sartlarda apple'dan da alabiliyorsun. benim dedigim at&t disinda bir operatorle satilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

her sene oldugu gibi bu senede haziran ayinda usa de cikar. iphone 5 olmaz iphone 4s olur widget eklerler androiddeki gibi, 8mpx camera koyarlar, belki 4 inch ekran falan.

June 29, 2007 (2g)
July 11, 2008 (3g)
June 19, 2009 (3gs)
June 24, 2010 (4)
June 24, 2011 (5 veya 4gs) gun tarihinden emin degilim salladim ama ay en fazla temmuz olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...