Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Turkcellin kontratsız fiyatları onlar değil ; TIM'lerin üzerine bi güzel 'işime gelen fiyata çakarım arkadaş' fiyatı onlar.
Türkcell beni bugün arayip efendim işte siz platinum müşterimizsiniz dilediğiniz Turkcell bayimizden 805 euroya satın alabilirsiniz vs gibi konuşuyordu , merak ettim araştırdım meğer tavisye edilen satış fiyatı buymuş , 805 euro = euro 2 kaat desen 1610 tl 16gb için , 200 lirayı bayi kafasına göre üzerine koyuyor ha uyanık olan 1600 civarına alabilir bayi ile pazarlık edip benden söylemesi , biz şikayet edip o fiyattan (1650) aldık bayiden bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bi üçkaat var orda, ben de sezdim.

aradığımda dedim ki 2 tane alıcam alırsam, 1560 liraya satıyorlar sizde niye 1850 dedim. tamam akşam geliyor cihazlar, dönücez size yarın dediler tim'den.

zira bende şu anda kamu 1200 + 30sms + 100mb internet paketi var. toplam 55 lira mı ne ödüyorum ayda. hayli hayli yetiyor.

eger 150 dakika küçük paket alırsam benimkinden daha uygun oluyor. ama her yöne sadece 150 dakika. artı olarak yalnızca internet var 4gb, sms falan da kullanmıyorum. bana daha çok telefon geliyor ama önümüzdeki 2 sene içinde ne olacağı da belli olmaz ki.

yok 500 dakikalık paketi alırsam da 1000 lira daha çok ödüyorum gereksiz bi şekilde.

o nedenle sanırım kontratsız alıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

TIM ler vermiyo ne demek ya. acayip ayar oldum her yere şikayet basıyorum şimdi.

Sabah gittim, 1595e verme zorunluluğumuz yok diyo TİM deki, dedim hasta mısınız siz ne demek zorunluluğunuz yok? turkcell in fiyatı bu.

Turkcell iletişim merkezini aradım, bu fiyatların üzerindeki fiyatlarla satılması imkansız diyolar. Dedim Bodrum'daki TIM 1870 lira diyor 16gb iphone 4 için, öyle şey olamaz imkansız diyip durdu iletişim merkezindeki kadın. Şikayet oluşturdum, hakkımızı arayalım.

bana eşşek gibi mesaj geçtiler 1595 e TIM den alabilirsin diye. ötesi yok.

avukatımla görüşeyim bir de konuyu bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

TIM ler vermiyo ne demek ya. acayip ayar oldum her yere şikayet basıyorum şimdi.

Sabah gittim, 1595e verme zorunluluğumuz yok diyo TİM deki, dedim hasta mısınız siz ne demek zorunluluğunuz yok? turkcell in fiyatı bu.

Turkcell iletişim merkezini aradım, bu fiyatların üzerindeki fiyatlarla satılması imkansız diyolar. Dedim Bodrum'daki TIM 1870 lira diyor 16gb iphone 4 için, öyle şey olamaz imkansız diyip durdu iletişim merkezindeki kadın. Şikayet oluşturdum, hakkımızı arayalım.

bana eşşek gibi mesaj geçtiler 1595 e TIM den alabilirsin diye. ötesi yok.

avukatımla görüşeyim bir de konuyu bakalım.

TIM deyken turkcell müşteri hizmetlerini ara, orda karşına çıkan elemanla timdeki elemanı görüştür :D
Sosyal ağlarda paylaş

Öf, aldım geldim ama bürokrasilerine tüküreyim yani. Salak salak işlerle uğraştım, direk mikro sim kart satışı yapmıyolarmış illa normal alıp sonradan mikrosunu almam lazımmış. Normal faturasız hat aldım ona da yarın açılır dediler, faturasız alınca anında açılıyordu. Gereksiz yere yarın yine gidip uğraşıcam. Alet de güzel ama hafif buglar var gibi, update'le düzelir diye umuyorum. Gerçi tek denk geldiğim bug sms olayında, belki anlık bir şeydir ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...