Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

vodafone turkcellden ucuza geliyo.

ozellikle 250 dakika her yöne + sınırsız internet olayı baya sağlam.

90x18 + 250 = 1870 TL 16gb iphone 4

Turkcell'de de tek cihaz satılıyo ama. vodafoneda o yok.

eğer fiyatlar böyleyse yurtdışından almaya pek gerek yok gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

vodafone said:

Abonelerin internete erişim hızı 7.2 Mbps'a kadar olup, ilgili hız için adil kullanım miktarı 1GB'tır. Abonelerin adil kullanım hakkını doldurmaları halinde internete dönem sonuna kadar 96 kbps'a kadar hızla bağlanılır. Mobil internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket adil kullanım miktarından düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

turkselin bi 150 lik paketi var. o bile 2800liraya geliyo arkadaş. ama 2 yıl kontratta kalıyosun.

yani böyle kontrat beni daraltıyo aslında ama mantıken de çok çok pahalı değil. ama 150 dakka da az. 250 tam.

bu arada yanlış bakmışım vodafone un 250 lik sınırsız paketi aylık 99 liraymış. 90 deil.

yani 18x 100 + 250 = 2050tl üzerine 6 ay konuşma alsan 30 liradan her yöne sınırsız 180 lira yapar, 1 gb internet de olsa 15 lira, o da 90 yapar, toplamda yine turkselden ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

turkcell de fiyatlara 4gb 3g yi hayvanlar gibi yansıtıyo maşallah.

onda da alamıyosun ekstra olarak 1-4gblık 3g bağlantısı. maximum 100 ve 250mb olarak 2 paket var.

bi de fiyatların böyle olacakları ne malum. farazi bilgiler şu anda.

96k internet çok mu kötü? . ben arasıra edge bağlanıyorum o kadar da vasat gözükmüyo?

bi de kontrat bitiminde operator değiştirirsek telefon kilitleniyo mu acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

vodafone turkcellden ucuza geliyo.

ozellikle 250 dakika her yöne + sınırsız internet olayı baya sağlam.

90x18 + 250 = 1870 TL 16gb iphone 4

Turkcell'de de tek cihaz satılıyo ama. vodafoneda o yok.

eğer fiyatlar böyleyse yurtdışından almaya pek gerek yok gibi.

149*18 + 250 16GB iphone4.

90TL'lik paket yokki
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bu arada yanlış bakmışım vodafone un 250 lik sınırsız paketi aylık 99 liraymış. 90 deil.

yani 18x 100 + 250 = 2050tl üzerine 6 ay konuşma alsan 30 liradan her yöne sınırsız 180 lira yapar, 1 gb internet de olsa 15 lira, o da 90 yapar, toplamda yine turkselden ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bodrum Vodafone u aradım. akşam geliyo dedi cihazlar.

Kontratsız satış var.

16gb : 1740 TL
32gb : 1999 TL

Eger tukcellden geçiş yapacaksanız bir önceki ay faturanızın 75 lira üzerinde olması gerekiyormuş. dedim 55 lira olsa olmuyo mu? olmaz tutarın kredi kartından bloke edilmesi gerekiyo dediler.

Turkcell Extra henüz bilmiyo ne zaman geleceğini aletlerin. fiyatlar hakkında da bilgileri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...