Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold satıcıları - Bot kullananlar.. 15 haziran son gün :)

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Amonn said:

Gangren said:

Gold fiyatlarını patlatmak mı? WoW'da?
Yapmayın etmeyin.

+1
Wow'da gold ne yapılabilir ki? Raider olsan Consumable,ench,gem, Repair vs. alırsın/yaptırırsın (ki badge sistemi vs.ile o bile yalan oldu). Pvp desen yine aynı gem.ench yaptırır ki oda alsın her hafta bi item alır ona ne para gider. Plz. sacma sapan pet,achiev için lazım safsatasınıda geçin
madem achiev kasıon parada kas o zaman.Yani oyunda bisürü cebinde 1k bile parası olmayan adamlar gördüm, gayet bildiğin çatr çatr oyun oynuola bi eksiklikleride yok.Ultima falan diil bu oyun Gold yalan, sadece başkalarına hava atmak zavallılığı "250k goldum var" o kadar.

hiç de öyle değil, gold çok lazım bir şey wow'da. ben pve oynarken de pvp oynarken de dediğin cebinde 1k parası olmayan adamlardandım. her gün 4 saat daily yapmak zorunda kalıyordum akşam raid yapacağım diye. flaskı, tamir parası baya ediyor. arada tam oradan az az artanlar birikiyor diye sevinirken item veriyorlardı hadii enchant yaptırma parası. iyi ki bırakmışım şu oyunu da kurtulmuşum. iş mi oyun mu belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

paranın gucu yok demek sacma.. paranın gucu tabiki war.. cebinde her gem tipinden 10 tane ile gezip itemi alıp tak diye enchantleyip gemleyip kullanabilmek onemli bi guc.. ayrıca her gelen content te craftları hemen yapabilmek de aynı sekilde onemli bi guc.. ilk shadowedge yaptıgımızda yaklasık 50k falan tutmustu kendi cebinden yapmıstı bi arkadas.. simdi aynı arkadas shadowmourne a gidiyo mesela.. yani ornekler uzar gider..
Sosyal ağlarda paylaş

wowda paranın önemi hiç bi zaman bitmez, devamlı oyuncu için. biriktirebildiğin paranın tamamı yeni content geldiğinde fakirlerin önüne geçmeni sağlar çünkü.daha iyi silahlarla daya iyi armorlarla yaparsın aynı dungeon'ı, comsumable harcarken korkmazsın. alırsın bütün top craftları, enchantleri/gemleri bakarsın yoluna , yan taraftaki fakir "ya bu item 2 gün sonra değişir enchant basmıyım" derken.
cataclysm de oynamayı planlayanlar da bi 40-50k hazırlamaya başlasın şimdiden mesela.
ayrıca alt karakter kasma lüksü var bunun,rl arkadaşlarını boostlama lüksü var(bi arkadaşımı wowa başlatıp mesela 20k para harcayıp 3 günde 5750 gs olmasını sağladım :) bazıları 1 ay uğraşıyor bunun için ), mountlar,petler,parayı basıp raidlerde düşen binekleri/itemları fakirlerin elinden almalar. var oğlu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gold kasmak gayet basit bir işlem hani gem'di encht dı felan fistan her daim para lazım wowda şuan 3 charım var total 3k param var ve şuana kadar oyunda çantamda gördüm max 10k felandır tahmini. WoWda para kolay gelir ve aynı kolaylıkla gider bot felan yalan. otur abi 3-4 saat uğraş min 1-1.5k çıkartırsın rahat.8-9 saat full para kasıp 19 soketlik gem alımı yaptım hesapla tanesi 110g dan ve 2 gün sonra onları 0dan bidaha değiştirdime encht felan yaptım. 2 günde 4-5k yakın para harcadım hepsini 8-9 saatlik para kasımıyla yaptım para kasmak gayet basit bişe netten almaya felan gerek yok ha üşeniyorsan kasmaya ayrı tabii. yani gold fiyatları artıcakmış felanmış fistanmış yalan elesso'da dediği gibi çinli bunlar robot bile yapar para kasımı için bot ne gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

wardenin sistemi normal antivirus gibi oldugundan kodu biraz dinamik yazarlar, exe ismini saatte bir degistirirler, launcherden, .battan cmd.exeden falan filandan calistirirlar, nah scan olur. wardenin privilegesini dusururler, vesaire. zor diil yani. bi bok degismez. ozellikle firmalar kendi programlarini yapip kullanirsa (internete leak olmayan virus yakalanamaz tarzi) tamamdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni warden hakkında bilgiler yavastan geliyor. Bundan sonra LOOP'lu profiller yalan olacak. Adamlar senin kaç saat oyunda kaldıgını ve o saatler içerisinde farm yaparken nereleri kaç sefer geçtiğini kayıt ediyorlarmıs. Dolayısıyla oynayanın bot mu yoksa insan mı oldugu belli olacak artık. Tabi EU'ya daha update gelmediğinden önlem de almaları mümkün deil. Şu anda herkes hack programından ban yemekte. Ne olacağını zamanla göreceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya öyle bir route yaparımki 1.5 saat aynı noktadan geçmez yani öyle route takibi ile olmaz o iş. Ancak senin PCde backgroundda çalışan programları inceleyip ondan sonra banlayacak olmalı ki bir işe yarasın. Kaldıki 1 route bitince diğer route'a başla yapabilen programlar var yani route takibi ile olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Ya öyle bir route yaparımki 1.5 saat aynı noktadan geçmez yani öyle route takibi ile olmaz o iş. Ancak senin PCde backgroundda çalışan programları inceleyip ondan sonra banlayacak olmalı ki bir işe yarasın. Kaldıki 1 route bitince diğer route'a başla yapabilen programlar var yani route takibi ile olmaz.

Abi aynı şeyden bahsedioruz yanlız. Sen diyorsun ki 1.5 saat aynı noktadan geçmez. Bende diorum ki eninde sonunda tekrarlayacak kendisini. Ha büyük looplar yaparsın yakalanmazsın belki o eyv. Kaldı ki adamlar senin makinanda çalışan programlara bakacaklar artık. Ha bu arada harici harddiskten çalıştırırsın botu böylece program bilgisayarında var olmaz. Bunu yapıp banlanmayan tonlarca adam var
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:

Absolut said:

Abi aynı şeyden bahsedioruz yanlız. Sen diyorsun ki 1.5 saat aynı noktadan geçmez. Bende diorum ki eninde sonunda tekrarlayacak kendisini. Ha büyük looplar yaparsın yakalanmazsın belki o eyv. Kaldı ki adamlar senin makinanda çalışan programlara bakacaklar artık. Ha bu arada harici harddiskten çalıştırırsın botu böylece program bilgisayarında var olmaz. Bunu yapıp banlanmayan tonlarca adam var

hariciden çalıştırmak dediğin eğer sadece bot executable'ının vs haricide durmasıysa o çalışınca yine senin ramde çalışır abi, onun bi faydası olmaz, eğer o gerçekten işe yarıyorsa demekki warden tüm rami taramıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...