Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seether feat. Amy Lee - Broken [güzel parça güzel düet]

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

böyle bir parça var
geçtiğimiz gün mtv de yayınlandı
aslında seether ın kendi parçası ama yeni versiyonunda amy lee ile düet yapmışlar ve çok da güzel olmuş

mutlaka dinlenilmesi gerek parçalardan biri

aynı zamanda parça The Punisher'in da soundtrack inde yer alacakmış

hazır parça tavsiyesi şeklinde açmışken
Richard X vs. Liberty- Being Nobody
Morrissey - Irish Blood English Heart
ı da tavsiye ediim

ve de yavaştan kaçiim[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
öyle bile olsa broken çok güzel bir parça
en sonunda kaydettim md ye zaten, creep teki 30 defa üstüste dinleme rekorumu kırmayı düşünüyorum[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon 30 rekormu sayılıyor? Ben Bring Me To Life'ı 4 saat boyunca durmadan dinlemeiştim. (Ehehm. Winamp açık oyun oynayınca..) :)
Bu arad Punisher'ın Soundtrack böyleyse iyi olur bence. Aşırı gürültülü bir şey olmasına karşıyım. Matrix gibi falan olursa az çok iyi olur :) (Tabi hareket olmalı o ayrı)
Amy Lee ile düeti çok güzel hakikaten Seether'ın. Ama adamın sesi baya güzelmiş yaa. Şunun başka şarkılarınıda bulayım. Böyle iyiysi şarkıları :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

ben wild dance'i yanlış hatırlamıyorsam, ilk indirdiğim gün komple açık bırakmıştım. akşama kadar çalmıştı odamda :-)

Bu arada Seether'in Amy Lee ile düetini bende çok beğendim. Acaip hoş olmuş, ama soundtrack olarak güzel olur mu bilemem.[signature][hline]Emaleth, 11 Haziran 2004 19:27 tarihinde demiş ki:
ama işte bööle adıma thread filan olunca.. eee... ööö... dolandırmadan söyliycem...

utanıyorum ulan!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ben de çok beğendim gerçekten bugün indirdim
amy hastanız devam bööle :)[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

Punisher soundtrackinde
DROWNING POOL - Step Up
EDGEWATER - Eyes Wired Shut
SEETHER featuring AMY LEE - Broken
PUDDLE OF MUDD - Bleed
NICKELBACK - Slow Motion
QUEENS OF THE STONE AGE - Never Say Never
SMILE EMPTY SOUL - Finding Myself
TRAPT - Lost in a Portrait
CHEVELLE - Still Running
DAMAGEPLAN featuring Jerry Cantrell - Ashes
SEETHER - Sold Me
FINGER ELEVEN - Slow Chemical
BEN MOODY featuring Jason Miller & Jason "Gong"Jones - The End Has Come
STRATA - Piece By Piece
HATEBREED - Bound To Violence
SEVEN WISER - Sick
SUBMERSED - Complicated
ATOMSHIP - Time for People
MARK COLLIE - In Time

trailer
ayrinti icin[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."

Sosyal ağlarda paylaş

güzel diyenlere soruyorum amy lee olmasa kaçınız beğenirdi şu şarkıyı, vokalden bahsetmiyorum bu arada.. orada 2 poz verse aynı hesap.[signature][hline]Nursery rhymes are said Verses in my head Into my childhood, they're spoonfed Hidden violence revealed Darkness that seems real Look at the pages that cause all this evil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 09 Ağustos 2004 00:49 tarihinde demiş ki:
güzel diyenlere soruyorum amy lee olmasa kaçınız beğenirdi şu şarkıyı, vokalden bahsetmiyorum bu arada.. orada 2 poz verse aynı hesap.

+1,5'tan 2[signature][hline]Then they summoned me over to join in with them. To the dance of the dead
In to the circle of fire I followed them. In to the middle I was led
Sosyal ağlarda paylaş

ben beğenirdim de şimdiki kadar beğenmezdim
ama headinki gibi vokal yüzünden[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 17 Temmuz 2004 15:31 tarihinde demiş ki:
Pardon 30 rekormu sayılıyor? Ben Bring Me To Life'ı 4 saat boyunca durmadan dinlemeiştim. (Ehehm. Winamp açık oyun oynayınca..) :)
Bu arad Punisher'ın Soundtrack böyleyse iyi olur bence. Aşırı gürültülü bir şey olmasına karşıyım. Matrix gibi falan olursa az çok iyi olur :) (Tabi hareket olmalı o ayrı)
Amy Lee ile düeti çok güzel hakikaten Seether'ın. Ama adamın sesi baya güzelmiş yaa. Şunun başka şarkılarınıda bulayım. Böyle iyiysi şarkıları :)

matrix'in soundtrackleri çok başarılı bence.elektronikten nefret eden biri olmama rağmen furious angels,clubbed to death en az bir gn'r şarkısı kadar birşeyler uyandırabiliyor içimde.keşke üçyüs beşyüs yerine böyle olsa elektronik parçalar hep.
Sosyal ağlarda paylaş

head şimdi anladın mı nedne upladığımı
yeni konu açıp kirlilik yaratmayyaım die[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 09 Ağustos 2004 03:00 tarihinde demiş ki:
Bu şarkıyı tek beğenmeyen ben miyim?
Yani beğenmedim denmez de.

Az beğendim'den biraz daha fazla beğendim yani.

tek beğpenmeyen sensin ama tek nefret eden de benim galiba:)hatta o kadar çok nefret ediyorum ki nu metal şarkısı çıkar bundan:)bu salaklar böyle şarkı yapıyor heralde:)[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 09 Ağustos 2004 03:00 tarihinde demiş ki:

Az beğendim'den biraz daha fazla beğendim yani.

Abi bu ne demek :D koptum
eh begendim falan de bari bu kadar niye kasıyosun :D :D :D[signature][hline]Then they summoned me over to join in with them. To the dance of the dead
In to the circle of fire I followed them. In to the middle I was led
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...