Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Benim gördüğüm ikili karsılasmalarda

Unquenchable Fire + Blood Hunger oynayan elemanlar ciddi sağlam oluyo gördüğüm kadarıyla...

ikili oyunlarda Ancient çok iyi bi deck mi bilemiyorum...

2 x Guardians of Woods

veya

2 x Illusions oynandığında da baya sıkıntılı ekip görünümündeler bence...

Ancient güçlü tabiki ama oyunu cevirmeye zamanı olmama ihtimali var baya...

Benim 3 gündür oynadığım ve gördüğüm bu en azından :)
Sosyal ağlarda paylaş

o tarz kombinasyonlar gayet doğal karşılanabilir, ama bazı art niyet mi diyim çakal mı diyim bazı arkadaşlar 2x blood hunger açıyolar, gerçekten oyunun dengesinin içine ediyolar , bir yandan triple hatta quadraple artifact çakıyolar, bir yandan life gain sonra = profit. ha bu arada birşey merak ederiyorum ben ps3 te oynuyorumda bizde bazı ezikler (yüzde 90 oynıyanların) yalandan başka desteyi açmış, sen ready'ye basınca hangi decke geçtiğini 1 saniyede görüyorsun birden start a basıp çıkma şansını veya kart değiştirme şansını kullanmadan oyunu başlatıyolar, bu bilgisayardada oluyormu, sırf bu yüzden genellikle create match yapmak zorunda kalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm rakiple ilgili bir şey görülmüyo bilgisayardan oynarken... :) Ama bugun biriyle 4-5 maça girdim her maça farklı kombinasyonlarla girdik aynı takıma karsı baya eğlenceli oldu o şekilde :) Bir de onu bilmiyorum ama Wielding Steel biriyle eşleştim oyunun son 2-3 turunda canımız 130a kadar çıktı. Aslında o deckte iyi baya pek kullananı yok sanırım ama :) equipler ciddi can sıkıcı oluyo genel olarak :)

Aslında o yüzden bence direk oalrak çok güçlü bir ikili yok sadece genelde insanların oynadıkları destelere göre güçlü takımlar var... Sonuçta her deck'in antisi mevcut... çok şanssız olmadığı sürece deck sahibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi.. :)

Steamden 9.99 a aldım ben 750MB olması lzm oyun yani iyi bi internetle 12-15dk civarına iner :)

oyunda campaign var biri normal biri revenge oalrak 2 tane single...

1 tane de 3 kişi 1 bossa karsı oynanan bi campaign var... Ama 3 kişiden ikisinin yerine bilgisayar koyabiliosun yine single oynanabilir yani...

Multiplayerı ise 2 ye 2 karsılıklı veya dediğim gibi 3 kişi 1 bossa karsı seklinde oynanıo..

Budur sanırım cevapları soruların... Arada bug tarzı bişey olup oyunalr kitlenio.. benim su ana kadarki multiplayer istatistiklerime göre 10 oyundan 1i bok yoluna gidebilmekte :)

budur.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

10 tane deck var galiba saymadım ama :)

2 tanesini başlangıcta veriyo... campaignlerden de kazanıp diğer 8 deck i unlock ediosun... O decklerin içinde de 5-10 tane unlock edilmesi gereken kart var... Eskisi gibi karıştırma veya oyle haritada gezmek yok... Ben eski shandaları daha iyi bulabilirim o açıdan :) Ama belki buna da bişeyler eklerler sonraları tabi bilemiyorum :) istersen de 0.99a istediğin bi desteyi alabilirsin ama zaten elde etmesi kolay ve oyuna ısındırıyo o yüğzden almaya gerek yok bence...

Ama tek basına bitirip campaigni sonra istediğin desteyle istediğin boss'a karsı istediğinde oynayabilirsin.. vs vs :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ne kadar oyun oynadıysam bu gün Machinations ile kazandım. Çok iyi olabiliyor deste, çok kötü de olabiliyor.

Çıkaracağın kartlar çok önemli bu deste için, şunların hepsini çıkardım ben:

Darksteel Colossus
Golem Heart
Snapsail Glider
Razorfield Thresher
Razorfield Rhino
Magister Sphinx
Alpha Myr
Stone Golem
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Illusions'dan nefret ediyorum. çok zor yenebiliyorum. tek zorlandığım deste. tek manaya 2/2 ve özellikli yaratık mı olur yani.

normalde blood hunger ile oynuyordum ama ancient daha aksiyonlu geldi. tek olayı mana basman lazım. ondan sonrası geliyor. hızlı destelere göre eline göre kotarabiliyorsun.

bu aralar favorim duel. ancient alıorm blood hunger ile fire ve illisions'a karşı kapışıyorum. şu ana kadar şans bizden yana :)

ama nereye kadar böyle oynanır bilmiyorum. bir yerden sonra sıkar gibi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...