Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

italyan kıza nasıl yavşanır?

Bella

Öne çıkan mesajlar

ya topik sahibi benim. bu hayvan tamamiyle yanlıs konu acmis. nasıl erkeklerden hoslanır vs degil durum. o konuda fikire ihtiyacım yok. zaten degismem yani bi kız icin. en azından bunun icin.

ilk olarak kız cirkin degil lan o kadar. ama benim kız sınırlarıma gore cirkin tabi. zaten isin ilginci kızın nesinden hoslandim bilmiyorum. ama hoslandım sanirim. sıcak kanlılık fln degil ama bu yani hoslandıgım.

neyse sorun tanısamamak filan degil. zaten tanıstık, kız geldi tanıstık fln. muhabbet de degil sorun, neyseki tanımadıgım insanlarla bile muhabbete atlayıp gelistirmekte sorunum yok.

sorun su. ben yavsak bir adam degilim. nasıl yavsak olcam. kızla muhabbet sorun degil. onu kurarım her an. aynı ortamda da bulunurum sanırım bi sekilde o da sorun degil. fakat kıza hoslandımı belli etme amaclı olan yavsaklıklardan yapamiyorum.

kız anlarsa is kolay ama isin kotusu feci iyi de laf yapar, saklarım duygularımı iyi yada kotu.

NASIL YAVSICAM LAN
Sosyal ağlarda paylaş

kız bana bakmıs ki yanıma geldi akila. ben arkadasımla konusurken o atladı kenardan.

ama bana yavsaklık ogreticek biri lazım. böle adam akilli davranma degil.

jahrein ve dartanian bence bu iste ustalar. dartaniandan emin degilim ama jahrein hadi lan. yavsaklık ogret bu konuda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...