Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticikte kalite patlaması

kermit

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

shapshal said:

"ben patide göz önündeyim, bizim çok güzel bir arkadaş çevremiz var burada, hep böyle şakalar espiriler falan" havası vermeye kasan "isimle hitap" modası

Böyle yaftalamamak lazım ya, isimle hitap arkadaşın olan yada iyi kötü tanıdığın adama yaparsın, normaldir.

Mesela benim nikimi hatasız yazabilen pek kimse yok şu forumda c/p yapmadan, bi de nileppezdel var Ege var sdfsdf tanıyan adam kısaca Ege der kasmaz uzun uzun yazmaya. nlep yzması bile zor. Tanımayan da nil der zaten ehah :D ama sonuçta çok doğal yazılır genelde bunlar, bir kasış durumu yoktur. Dediğim gibi böyle yaftalamasak daha güzel olur :)

Ayrıca bloodybeast'e de katılmıyorum. mulgear6 başarısız troll o konuda arkandayım ama geri kalanlarına katılmıyorum paticik değişmese sıkılmazdık bence, şurada milletin yazası gelmiyosa gidiyorlarsa yeni tarzdan ve çoğunlukla yeni üyelerin getirdikleri akımlardan sıkıldıklarından gidiyorlar, eskisi gibi olsa sıkılmazlardı bence

Abi ben ege yerine gevrek desem olur mu sana, izmirlisin ya
Sosyal ağlarda paylaş

shapshal said:

ulan amma yeni üye eski üye muhabbeti döndü be. ben rahatsız oldum artık.
uzun bi süredir "ben patide göz önündeyim, bizim çok güzel bir arkadaş çevremiz var burada, hep böyle şakalar espiriler falan" havası vermeye kasan "isimle hitap" modası süregidiyordu (tabi herkes için geçerli değil bu durum, ama hakikaten çok alakasız örneklerle çok kez karşılaştım). bunu da eski yeniyle birleştirince hakikaten sürekli "yok lan öyle şey" dediğim mahzun vs. piç muhabbetine yakınlaştığımızı görüyorum.

belki de en iyisi paticiğin hede hödö durumu, kalitesi gibi konuları kendimize saklamak, bilemedim.

siz babaginzin erbezinde gezeriken biz forumd akursun atiyoduk
eskiyix
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

nileppezdel said:

shapshal said:

"ben patide göz önündeyim, bizim çok güzel bir arkadaş çevremiz var burada, hep böyle şakalar espiriler falan" havası vermeye kasan "isimle hitap" modası

Böyle yaftalamamak lazım ya, isimle hitap arkadaşın olan yada iyi kötü tanıdığın adama yaparsın, normaldir.

Mesela benim nikimi hatasız yazabilen pek kimse yok şu forumda c/p yapmadan, bi de nileppezdel var Ege var sdfsdf tanıyan adam kısaca Ege der kasmaz uzun uzun yazmaya. nlep yzması bile zor. Tanımayan da nil der zaten ehah :D ama sonuçta çok doğal yazılır genelde bunlar, bir kasış durumu yoktur. Dediğim gibi böyle yaftalamasak daha güzel olur :)

Ayrıca bloodybeast'e de katılmıyorum. mulgear6 başarısız troll o konuda arkandayım ama geri kalanlarına katılmıyorum paticik değişmese sıkılmazdık bence, şurada milletin yazası gelmiyosa gidiyorlarsa yeni tarzdan ve çoğunlukla yeni üyelerin getirdikleri akımlardan sıkıldıklarından gidiyorlar, eskisi gibi olsa sıkılmazlardı bence

Abi ben ege yerine gevrek desem olur mu sana, izmirlisin ya

istanbulluyum ben, simit de bana
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...