Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

matama said:

filistinliler icin savasa mi giricez

beyler kendinize gelin beyniniz nerde
konu filistine yardımdan çıktı.gemi alın sizin olsun tepe tepe kullanın diycek halimiz yok.ha gemiyide almaya gitmeyiz 2-3 güne alın sizin olsun derler umarım derler yani yoksa iş dahada ciddileşir.gemide ölenlerin büyük çoğunluğu türk ve geminin %80 i türk
Sosyal ağlarda paylaş

Tekbirini geçtim çarşafını geçtim dinini geçtim, milletini geçtim. Karşınızdaki insan yahu! Nasıl eğlenebiliyorsunuz? Tamam tepki de vermeyin ama gülerek izliyorum nedir? İHH kıçıkırık bir kuruluş olsun varsın %95 ini cebe indirmiş olsun ama orada insanlar yaralanıyor ölüyor...
Sosyal ağlarda paylaş

kendi ülkesinden çok başka adamları kollamayı sever tayyip.
hiçbir şey olmayacak görürsünüz. En fazla arada gerilme yaşanır sonra bir iki seneye öpüp koklaşırlar.
Gazze yardımları tam anlamıyla muhafazakarların gösterisi gibi geldi bana oldum olası.
İnsanlarımızın ölmesi evet berbat bişey, neci olursa olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

askeri birliğe saldırı : 7 şehit
mavi marmara'ya saldırı : 10 şehit

tayyip'in "one minüt"ü bize 17 şehite patladı kısacası.

bide işin garibi bazı insanlar var(!) sırf "dinciler" saldırıyı protesto ediyo diye o kapalı, çarşaflı kadınlar, sakallı erkeklerle(!) alakalı olarak kendi psikolojisinde "bu dincilerle bu yobazlarla aynı şeyi savunmam ben" dediğini adım gibi biliyorum ve ben bunu bugün gördüm, duydum. gerçi burda da görüyorum. bu nasıl bi kişilik?

dediklerinin yarını beni tanımlıyor. ben onlarla aynı şeyi savunuyorum ancak onlarla aynı şekilde dile getirmem. benim için olay, bir grup insanın Filistin'e yardım etmeye giderken uluslararası sularda türk gemisine saldırılması, sonucununda da insanların ölmesi.

O çember sakallı amcalar keşke tekbirler ve filistin bayraklarıyla protesto etmeye çalışmasalar da bende o kalabalığın içinde yerimi alabilsem.

eminim benim gibi, sırf tekbirler eşliğinde protesto edildiği için meydanlara gitmeyen çok insan var
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

bide işin garibi bazı insanlar var(!) sırf "dinciler" saldırıyı protesto ediyo diye o kapalı, çarşaflı kadınlar, sakallı erkeklerle(!) alakalı olarak kendi psikolojisinde "bu dincilerle bu yobazlarla aynı şeyi savunmam ben" dediğini adım gibi biliyorum ve ben bunu bugün gördüm, duydum. gerçi burda da görüyorum. bu nasıl bi kişilik?

insanların o şekilde düşünmesinden daha doğal bir şey yok türkiyede çünkü yıllar yılı yabancılaştırma kutuplaştırma işte bu kadar ayırdı milleti
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

@nilep

abi bu insaniyeti geçin allahınızı seviyosanız dfsd
sen onlara diplomatik yaklaş. günün birinde sırf ticaret için gemin akdeniz açıklarında bulunsun bu herifler "kötü niyetli" diye gemiyi vursun biz hala "diplomatik" yaklaşalım.

abi iyi misiniz?

Abi iyi misin? Savaş diyorum. Belki milyonlarca insanın ölmesi. Annen baban kardeşin sen, dostların, lise aşkın.. sdfsdf Savaş oyun mu sanıyosunuz ya? Savaş en son çare olmalı ki topraklarımıza bir işgal yokken misilleme amaçlı savaş açarsak halkımıza yazık. Orada ölen 15 kişinin gazıyla 150.000 insanımızı mıkaybedelim? Bi sakin olun ya
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

escape said:

insanların o şekilde düşünmesinden daha doğal bir şey yok türkiyede çünkü yıllar yılı yabancılaştırma kutuplaştırma işte bu kadar ayırdı milleti

kardeşim bunu yapan yine insanlar. yine insanı insana kırdırtmaya calışanlara canak tutan insanlar. yani bizler.

işte bakın arkadaşlar adamlar yıllar öncesinden yukarda söylediğim psikolojiyi bize oturttuki bu tarz durumlarda birleşmeyelim diye.

vay be başardılar.
hayırlı olsun
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

tekbir'in sana zararı nedir?
veya "allah" kelimesini duymanın?

cidden şaka mısın? bu islami bir savaş mı, cihad mı bu? olay insanı bir şey, insan haklarımı yoksa, senin dininin emrettiği şeyler mi? amaç müslümanlara insan hakları, müslüman olmayanlara nah mı?
Sosyal ağlarda paylaş

kimseyi uluslarasi sudan falan kurtarma cart curt degil olay

kendi vatandasimiz icin falanda savasa girmiyoruz, senin vatandas dedigin adamin terrorist ilan ettigi insanlara yardim goturuyor kendinize gelin. aynisini pkk icin yapsalar biz nasil tepki veririz?

onun disinda savas dediginiz sey oyle ev starcraft oynamaya benzemez beyler, hayatinizda bir catisma sonrasi askeri hastahane gormus olaniniz varsa buradaki delikanliliklariniz tek parcasi kalmazdi.

o yuzden sakin olun oyle 10 kisi oldu milyon kisi oluruz falan birakin bu isleri, sakinleyin filistin icin savasa gidiyoruz farkina varin, konunun ortadogudaki planlarla alakali oldugunu amerikanin tavrinin ne kadar onemli oldugunu falan gorun.

oda olmazsa 6 gun savaslarini bir okuyun sakinleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

escape said:

dediklerinin yarını beni tanımlıyor. ben onlarla aynı şeyi savunuyorum ancak onlarla aynı şekilde dile getirmem. benim için olay, bir grup insanın Filistin'e yardım etmeye giderken uluslararası sularda türk gemisine saldırılması, sonucununda da insanların ölmesi.

O çember sakallı amcalar keşke tekbirler ve filistin bayraklarıyla protesto etmeye çalışmasalar da bende o kalabalığın içinde yerimi alabilsem.

eminim benim gibi, sırf tekbirler eşliğinde protesto edildiği için meydanlara gitmeyen çok insan var

word.

Mollalar olayı kendileri için kullanmaya çalışıyorlar, şahsen zaten bu geminin tavrınnda tamamen provokasyonamacı taşıdğını düşünüyorum, zaten yollayanlar da dinci.

Orada ülkemize ayıp edildi ve insanlarımız öldü. Bu kadar. Buna tepki gösterip ülkemizi savunacaklarına tekbir getiriyorlar, erbakan posterleri flan taşıyorlar ve Türk bayrandan çok filistin bayrağı var. Burada bir sorun vardır ve bundna rahatsı olan insanlar olması gayet doğal.

Biz de tepkiliyiz yapılana ama şunların yaptığı da çirkin, başka bir şey değil
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

escape said:

rewendor yazmış, senle aynı dini paylaşıyor diye sokağa dökülüyorsun, madende işçiler öldü diye niye dökülmüyorsun?
ümmetçilikten ne kadar fayda sağladığımız için 100 sene öncesine bakabilirsin

o bakımdan haklısın ona bende kızmıştım.
abi ne biliyim bi karşı cephe oluşturulcak. onların eylem yaptığı alanın biraz ilersinde yapılır bişi olur.
insan diyosunuz ölüm diyosunuz. e 17 ölen insan insan değil mi?

bugün hadi olmaz da oldu diyelim saldırıyı protesto edenlere istanbul'da ateş açılsa ölseler üzülmez misin bi insan olarak?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

escape said:

rewendor yazmış, senle aynı dini paylaşıyor diye sokağa dökülüyorsun, madende işçiler öldü diye niye dökülmüyorsun?
ümmetçilikten ne kadar fayda sağladığımız için 100 sene öncesine bakabilirsin

hah evet ayrıca bizim salak mollalar hala din kardeşlerimiz desin dursun, Araplar flan çok yardımcı oldu din kardeşlerine zamanında sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...