Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Lilly said:

şu "bu gemide bebekler var, çocuklar var, yaşlılar var" kısmını da algılayamadım. ne işi var onların o gemide? :S

Evet bunu ben de anlamadım. Asker saldırdığında çocuk "okuyom ben yaa!" mı diyecek nedir yani?

Çocuk dediğin okulunda okur bilemedin evinde oturur, onları öyle bir ortama sürükleyip kendi çıkarların için riske atmak çok yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

Lilly said:

şu "bu gemide bebekler var, çocuklar var, yaşlılar var" kısmını da algılayamadım. ne işi var onların o gemide? :S
saldırırlarsa duygu sömürüsü yapma niyetiyle çoluk çocuğun hayatını riske atan dengesizler işte. amacına ulaşabilir mi o bile şüpheli.

kullandikalri taktik hamasla birebir ayni

sert karsilik verecegini bildikleri halde tasla sopayla ates edip taciz ediyor, sonra israil dengesiz guc kullaninca INSALIKH DISIHHHH, BEBEK VAR GEMIDE YASLI VAARRRRRR IMANSIZLAR

goturmiyicektin onlari o zaman
kendin kasindin

ama ne yazikki kamuoyu yiyor bu oyunlari iste, hamas oyunu olsun bunun adida

ari kovanian comak sokanin "arilar ustume geliyor" diye sikayet hakki olmamali, en az israil kadar lesler gemideki canlari tehlikeye aticak sekilde hariket edenler
Sosyal ağlarda paylaş

bütün halka kim neden rüşvetçi desin lan zaten. iyice salak salak argumanlar yapıyorsun. genelleme icin ornek gostermis adam orda sana. turkiyede rusvet olayı var. bu bir gercek. bir yabancı ya da bir turk bunu soylediginde, turk polisleri rusvet alır dediginde butun polisleri kastetmiyor bunu anlayın. insanlar "turk polisinin %70i rusvet alır" demez. genelleme yapar sen de default olarak adamın butun halkı kastetmedigini varsayarsın. eger diger mesajları yada soylemlerinden baska birsey anlasılıyorsa o zaman ırkcılıkla suclarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Yanlız şu askerlere saldırıyla ilgili bakanlar tesadüf falan değil diyor. Ne denmek isteniyor anlayamadım ben?

=>

Castiel said:

Hmm ilginç bir açıdan bakanlar var. Prof Dr İhsan Bal iki saldırının ilişkilendirilmesi gerektiğini iskenderun deniz komutanlığına yapılan saldırının çok manidar olduğunu israile olası bir müdahele durumunda en yakın deniz komutanlığı olmasının ve hemen hemen eş zamanlı saldırıya uğramasının tesadüf olamayacağını belirtti.

+

Pkk'nın tarihi boyunca deniz kuvvetlerine yaptığı ilk saldırı bu yani tesadüf değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

DoruK said:

Lilly said:

saldırırlarsa duygu sömürüsü yapma niyetiyle çoluk çocuğun hayatını riske atan dengesizler işte. amacına ulaşabilir mi o bile şüpheli.

kullandikalri taktik hamasla birebir ayni

sert karsilik verecegini bildikleri halde tasla sopayla ates edip taciz ediyor, sonra israil dengesiz guc kullaninca INSALIKH DISIHHHH, BEBEK VAR GEMIDE YASLI VAARRRRRR IMANSIZLAR

goturmiyicektin onlari o zaman
kendin kasindin

ama ne yazikki kamuoyu yiyor bu oyunlari iste, hamas oyunu olsun bunun adida

ari kovanian comak sokanin "arilar ustume geliyor" diye sikayet hakki olmamali, en az israil kadar lesler gemideki canlari tehlikeye aticak sekilde hariket edenler

israilin yaptığı dahamı farklı?
uluslar arası sularda gemie saldır, "bana sopa cektiler" diye tara gemiyi.

e farkı yokmus bak
Sosyal ağlarda paylaş

Deniz kuvvetlerine yapılan saldırı hakkında nette bin tane komplo teorisi üretildi bile ama insan biraz düşününce hak vermiyor değil bazılarına. Yani konvoya müdehale öncesi sanki siz bizle değil de kendi derdinizle uğraşın der gibi veya yapılacak bir açıklama da kullanmak için veya başınız saolsun daha yeni teröre 6 kayıp vermişsiniz kelimelerini kullanabilmek için.
VEYA daha basiti ayağını denk al istediğim an istediğim yerde vururumun daha askercesi olabilir bu saldırı.
VEYA normal bir terör saldırısıdır ama zamanı buna denk gelmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...