Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010 Eurovision

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

garip geldi aynı anda patiden ve facebooktan kaldırılması
başka yerde görmedim çünkü fotoğrafı o kadar muhabbeti geçmesine rağmen kızın

al http://www.turuncutime.com/Kategoriler/Dunya/Lena-Meyer-frikik-verdi.-Lena-birincilik-heyecani-ile-etegine-soz-geciremedi.html
Sosyal ağlarda paylaş

milletin gotunun resmini koyulacagi yer burasi degil o yuzden siliniyor, israrla bir de link veriyorsunuz... bir kisi banlandi zaten bu yuzden, herkesi mi temizleyelim, resim silindiyse tekrar tekrar bokunu cikarmanin anlami ne?

seviye zaten yerlerde bir de elalemin gotunun fotograflari uzerinden muhabbet eksik kalsin bir zahmet
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

yok geçmişinde değil
eurovision sırasında birinin üstüne atlamış sevinçten orda eteği açılmış popo kısmındaki şeffaf çorap dahi gözüküyordu

face'te paylaşan arkadaş da silmiş

kayboldu fotoğraf :(

edit: ooh history'den baktım linki buldum facebooktan da kaldırmışlar lan vay anasını

yok oldu fotoğraf :D

milliyet'in sitesinde üstsüz fotosu üzerine demiştim bem :d
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

milletin gotunun resmini koyulacagi yer burasi degil o yuzden siliniyor, israrla bir de link veriyorsunuz... bir kisi banlandi zaten bu yuzden, herkesi mi temizleyelim, resim silindiyse tekrar tekrar bokunu cikarmanin anlami ne?

seviye zaten yerlerde bir de elalemin gotunun fotograflari uzerinden muhabbet eksik kalsin bir zahmet

lol
elit paticik

göt demem normalde de tw demiş sakınca duymuyorum öyleyse (seviyeyi üste çekelim popo demeyelim göt diyelim)
çok basit bi kaza fotoğrafı göt felan da gözükmüyor adam gibi orda
hani elalemin koyduğu meme fotoğraflarını biliyoruz
yönetim el mi değiştirdi acaba
çok komik lan bu tavrınız

şu mesajdan sonra banlamanız falan daha da dramatikleştirir durumu (kalkanımı kaldırayım sdf)

edit:
hani bundan sonra böyle olcaksa tamam güzel
apolitik patiden sonra aseksuel pati de oluruz np
bacak gördünüz mü kitlersiniz falan
ben bilmiyodum patinin reform yaptığını da o yüzden kusura bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...