Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diş

copry

Öne çıkan mesajlar

SNA1L said:

ya ztn çekim sırasındaki acı önemli değil önemli olan o iğnenin etkisinden sonra başlayan acı çok pis valla

Dolgudan sonra acı olmaz , 20 yaş çekimi gibi değil yani. Korkmana gerek yok madem iğneden ve tedaviden korkmuyorsan , post op. acıdan şikayetçiysen.
Sosyal ağlarda paylaş

micro silver diye bi diş macunu verdi evdekiler. iyi gelir eder diye almışlar ama aslı varmı bilemedim akşam fırçalıyorum sabaha yanak etleri diş etleri kahverengimsi boyanmış. (kan ve 2 ay oldu sigarayı bıraktım onun balgamı sanırım).
başka macunda olmuyor böyle leke , kullanmaya devam edeyimmi bu macunu?
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

yapma ya neden böyle birşey dedin peki? sosyal içiçiyimde bırakırım sorun değil ama merak ettim..

Birde mesela bugun dişimi fırçalarken kanama oldu diş etinde buda zararlı olur mu?

Çünkü ucuz bir işlem değil bleaching . İşlemden sonra dişlerin bir güzel beyazlar ama sigara kullanıyorsan 1 ay sonra dişlerin eski hali gibi , sapsarı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

micro silver diye bi diş macunu verdi evdekiler. iyi gelir eder diye almışlar ama aslı varmı bilemedim akşam fırçalıyorum sabaha yanak etleri diş etleri kahverengimsi boyanmış. (kan ve 2 ay oldu sigarayı bıraktım onun balgamı sanırım).
başka macunda olmuyor böyle leke , kullanmaya devam edeyimmi bu macunu?

Hiç duymadım , bir yorum yapamayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
moriQ said:

geçen cuma gittim ağız diş hastanesine sağ alt 6 ağrıyor diye. sağ alt 6 ya röntgen çektirdi doktor. bygüne randevu verdi sorun var dolgu yapıcam diye. gittim yaptı dolguyu fakat sağ alt 7 ye.

yarın gidip dövmeli ?

Yani dövme de tabi bir şikayet dilekçesi yaz bence
Sosyal ağlarda paylaş

çok detaylı bilgi veremeyeceğim sanırımda, kız arkadaşımın üst diş etlerinde problem var, sürekli bir iltihap durumu, zamanında kesmişler açmışlar komple o yüzün üst tarafını temizlemişler flm ama bir faydası yok yani.. kaç yıldır sürekli iltihap ve hiç geçmiyor. dediğim gibi ameliyat oldu, antibiyotik hap verdiler iğne verdiler bilmemne hiç bir çözüm bulunamadı. biz internetten araştırdık adını tam hatırlamadığım spesifik bir hastalık varmış ona benziyordu ama emin olamadık arada kaynadı gitti. ve bu kıza bakan doktorlar istanbulun en iyisi diye geçinen 2-3 doktor. nedir acaba bir önerin var mı? çok az detay verdiğimin farkındayım ama böyle özel bir durum ya da doktorların göremediği bir şey var mıdır tricky?
Sosyal ağlarda paylaş

diş temizliği için gitmiştim dişçi bir dişim için kökün içinde iltahap var ilaç işe yaramaz bunun çekilip iltihabının kurutulması sonrasında implant vs anlattı.

ayrıca iltihaplı bir dişin yanındaki dişlerede zarar verdiğini söyledi.şu an hiç bir ağrısı yok.diş çekilmesi hoşuma gitmeyen birşey.

benden para koparmak için korkuttu mu bu adam?implant dediği şeyde 1200 tl imiş.yoksa şimdi ağrımıyo diye önem vermiyorum 3-5 yıl sonra ağrı yaptığında ya da ne zaman ağrı yaparsa ve dişçiye gittiğimde ooo senin 2-3 dişin ölmüş mü diyecekler diye merak ettim.1 tanesi gitmesin diye başka dişlerede zarar gelmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...