Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mahsun kırmızıgul

vitae

Öne çıkan mesajlar

heavy metal ile arebesk arasında fark yok aslında,ha amerikanın arebeski heavy metal.kamyon şöförleri dinlio.türkiyede arebesk dinleyenler le oranın heavy metal dinleyicileri aynı hemen hemen ama avrupadaki metal dinleyicisi çok farklı ,avrupada üst ve orta seviyeyi temsil edio amerikanın ağır sanayi işçilerinin müziği müziği heavy metal:)
buranın arebeski[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

albümü bilemem ama sarı sarı klibindeki hoş manken bayan gayet akılda kalıcı ve klip eğlenceli[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
vitae, 05 Ağustos 2004 22:57 tarihinde demiş ki:
eet arkadaslar varmı yenı albumunu alan, alan varsa hangi şarkılarını en cok begendınız

bence sarı sarı en kotusu
en guzeli de ilk şarkısı " saygımdan"

dalga falan mı geçiyorsun sen?ciddiysen de biraz daha düşün ciddi olup olmadığını

ha bu arada natural +1
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten hatunda siz klibi izleyin diye:) müzikten anlayan kimse o müziği kalitesi veya sevdiği falan için dinlemez(kanımca)...[signature][hline]Fight Fire With Fire Ending is near
Fight Fire With Fire Brusting With Fear
WE ALL SHALL DIE
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler kaçınızın dikkatini çekti bilmiom ama Mahsun'un o sarı sarı klibinde dikkat ederseniz sarışın manken dansederken(ve bu da yere uzanmış onu izlerken) aletin erekte olduunu farkedebilirsiniz.Ben ilk gördüümde yarıldım.Klibin gerisinde adam paso öle devam edio.(her zaman bi adım önde :) kobra takibi :D)

[Bu mesaj Reorx_Megalith tarafından 06 Ağustos 2004 22:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 06 Ağustos 2004 18:14 tarihinde demiş ki:
mahsun don't cry'ı nasıl söyler acaba?

Bahama adalarında söyler. DİNİ Nİ NİUUV Nİ NİUUV Nİ NİUVVV DOntyu Gıraaay gıray gırayyy tunayyyt UM ÇAK DİNİ Nİ NİUUV Nİ NİUUV Nİ NİUUVVV[signature][hline]---Çok yakında Daoc'da---
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...