Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdam Şart Mı?

sg-1

Öne çıkan mesajlar

escape said:

ahaha! demokrat, iyilik perisi, yardımsever, greenpeace paticik temsilcisi vs takılanlar burda idamı destekliyor ya dfs tiplere bak

sınırlarını zorlama bence yeterince
idamı destekleyenlerin sebepleri ortada
tecavüz gibi çirkin suçlar.
ben yardımseverim greenpeaceciyim demokratım diye tecavüzcü bi adama iyilik sever takılırsan bizzat insanlar seni idam ederler bi şekilde bulup.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm bu adamlarda boyle tam "tecavuze ugrayan Polyanna" durumu var.

Oyle bir yaziyorlar ki, hatun olup tecavuze ugrasalar hakime "hakim bey cakti ama bir sorun bakalim niye cakti ? kim bilir nasil abazaydi kac zamandir ?" diyecekler. Oyle bir hava yaratiyorlar yeminle.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

escape said:

ahaha! demokrat, iyilik perisi, yardımsever, greenpeace paticik temsilcisi vs takılanlar burda idamı destekliyor ya dfs tiplere bak

sınırlarını zorlama bence yeterince
idamı destekleyenlerin sebepleri ortada
tecavüz gibi çirkin suçlar.
ben yardımseverim greenpeaceciyim demokratım diye tecavüzcü bi adama iyilik sever takılırsan bizzat insanlar seni idam ederler bi şekilde bulup.

idamın hçibir türlüsü hoş değil.
ver ağırlaştırılmış müebbeti olsun bitsin çürüsün içerde. idam ne ulan iran olmayalım diye vızıldıyosunuz orda burda yeri gelince idam gelsin falan. yapmayın abi lütfen. merak etmeyin zaten içerde ona tecavüz gibi suçlardan girerse dünyayı zindan ederler ona veyahut öldürürler bi şekilde. ama bunu yasallaştırmak türkiyenin ab yolundaki gayretlerini boşa çıkaracaktır. ya da dünya ülkesi olma hedesi falan.

ayrıca benim sınırlarımı ne derecede geçip geçmeyeceğime de sen karar veremezsin kardeşim sory.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...