Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trenden kalksonla yol istedim vermedi yada lol

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Bu ne demektir yahu biri bana aciklasin... Yani adam dalga mi gecio samimi mi anlayamadim :P

[not: klakson olacak tabii o :P][hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)

[Bu mesaj HellHound tarafından 08 May 2003 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende hürriyette okumuştum geçen gün
oha demiştim
adam trenle paralel gidiyormuş
dönmesi lazımmış
klakson çalmış
sonra makinist duymuştur diye trenin önüne kırmış

lol alttaki yorumlar süper...
30 yşaında ancak 15 yıldır şöför
bakseeenn..[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

bitiyom bu lafa...
herşey bizim ülkede garip ne kadar şanslı hissediyom kendimi.[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :3500388
Sosyal ağlarda paylaş

bende gazetede okuyunca bunu kopmuştum

"15 yıllık kamyon şoforüyüm. Tren ile aynı yönde ilerliyorduk. Yol ilerde kesişiyormuş. Ben de ‘tren gelmeden önünden geçerim' diye düşündüm. Geçerken de korna çalarak treni uyardım. Ancak duymamış olacaklar ki kaza oldu’’ dedi.
"

"Samsun- Tügraş seferi yapan trenin makinisti Tacettin Erdem ise, tankerin 300 metre metre kadar trenle yarıştığını anlatırken, ‘‘Birden önümüze çıkınca duramadık’’ dedi"

zuhauah 300metre trenle kapışmış
ahua sanki arkadaşlar arasında "lan bugün doğanla golf ün eline verdim" muhabbetini trenle yapmaya çalışmış[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...