Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AvP, Cod:Modern Warfare 2 veya TF2

Athawulf

Öne çıkan mesajlar

Basliktanda anlayacaginiz gibi bu 3 oyunun arasinda kaldim. Allien vs Predator, Team Fortress 2 ve Call of Duty: Modern Warfare 2. Bunlardan birini satin alicam ama hangisini alsam karar veremiyorum. 3 u de cok cekici geliyor ama o kadar para yok tabi =) Bilgisi olan arkadaslar goruslerini paylasir ve secim yapmamda yardimci olursa sevinirim. Beni baymadan uzuncana bir sure multiplayer oynayabilcegim bir oyun almak istiyorum. WoW, UO, CS, Dota, HoN, Left4 dead 2 ve diger bir cok oyun artik zevk vermiyor. Yeni cikan bir cok fps oyunuda bitirdim. Araba yarislari cabasi. Oyun dayanmiyor. En son bu 3 oyunda karar kildim. Bunlardan da 2 sini elemem lazim. En kisa surede bir sonuca ulasabilirsek cok guzel olur. Bu arada bundan daha eglenceli oldugunu dusundugunuz oyunlar varsa lutfen onlarida yazin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

yalnız o nasıl bir boş vakittir oyle.

wow,uo,dota,hon oynayıp da hepsinden sıkılmak::o

imrendim valla

Ehh sene icinde sabah okul aksam bilgisayar, hafta sonu toplanip icmek olarak dusunursek final haftasina kadar. =) yeterde artar sklmak icin. WoW dan once UO vardi. WoW geldi sosyal hayat bitti zaten. WoW baydi tamamen dota sardirdi. Dota devri kapandi HoN basladi. Eh o da baydi yeter. Simdi eskisi gibi CS oynuorum yine. Bad Company 2 yi biraz inceledim. Herkes snip, bir kosede pusuyor. Sen daha kim nerde anlamadan kafana skiolar 2 tane. Bana atiklik lazim =) Team Fortress o yuzden baya guzel geldi. Bad Company bir de 64 bit OS de arza veriyormus. Oyunda daha bazi seyler oturmamis. O yuzden team fortress siparisini verdim. Orange Box 1 hafta icinde geliyor elime. Oylariniz ve yorumlariniz icin tesekkur ediyorum. Karar vermeme buyuk katkida bulundu. Oyunda gorusmek uzere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...